Bridgedrive Zoeterwoude- Den Bosch Zomerpromotie Wieckse Witte Zoeterwoude In het kader van 20 jaar Zoeterwoude werd 22 april een bridgedrive ge il. Slappendel speelt met H. v.d. Berg tegen de heer Hannema, voorzitter van de Bridgeclub Zoeterwoude en zijn echtgenote houden tussen de Heineken Bridgeclubs Zoeterwoude en Den Bosch. Zo'n 32 paren deden hier aan mee. De wedstrijd werd top-integraal gespeeld. Alle paren uit Zoeter woude speelden één keer tegen alle paren uit Den Bosch. De drive duurde van 10.00 tot 21.00 uur. Maastricht Onder het motto 'De zomer van Wieckse Witte' houdt stadsbrouwerij De Ridder vanaf begin mei een zomerpro motie voor haar witbier. In een handzaam boekje dat bij elke zesdrager Wieckse Witte gratis verkrijgbaar is, staan allerlei acties, tips en verrassingen voor de consument. Om enkele te noemen: 'waar krijg je gra tis een ovenverse vlaai?' en 'hoe reis je met privéchauffeur langs je favoriete terrassen?' Ook kan de consument sparen voor ondermeer viltjes en een tafelparasol. In het boekje zitten speciale (spaar)kaarten. Met behulp daar van kan de consument bijvoor beeld sparen voor een dagje stappen langs de favoriete Wieckse Witte-cafés met een privé-chauffeur. Bij een andere De ondertekening van de A samenwerkingsovereenkomst tussen De Ridder en Multivlaai, met links directeur P. van Dongen Torman (De Ridder) en rechts H.f.E. Peters, directeur van Multivlaai actie kan de consument bij inlevering van een volle kaart met zes Wieckse Witte Engel tjes (het wapen van Wieckse Witte) bij elke Nederlandse vestiging van Multivlaai een gratis Limburgse vlaai afhalen. Op elke zesdrager Wieckse Witte zitten twee van die wapens afgebeeld. De zomer van Wieckse Witte duurt tot en met 31 augustus. De winnaars krijgen automa tisch bericht. Het zomerpromotie-boekje van Wieckse Witte

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 12