Amstel-expositie drukbezocht Hengelsporters in een nieuw jasje Utrecht De Amstel-expositie in het Utrechtse Museum voor het Kruideniersbedrijf trekt de laatste tijd extra veel belang stelling. De vrijwilligers die werkzaam zijn in het kleine museum spreken over een groot succes dat met name te danken is aan de bijzondere presentatie van Amstel. In het kleine mu seum is een vitrine speciaal ingericht in het kader van 125 jaar Amstel. Vanaf de opening op 7 februari hebben al vele bezoekers een kijkje genomen aan 't Hoogt 6. De tentoonstelling duurt nog tot 10 juni. Belangstellenden kunnen op dinsdag tot en met zaterdag van 12.30 tot 16.30 de tentoonstelling bezoeken. Op feestdagen is het museum gesloten. De toegang is gratis. Iedere bezoeker krijgt een leuke Amstel-attentie. Zoeterwoude U zult al gemerkt hebben dat Vers van 't Vat voortaan wordt ver zonden in een kunststof ver pakking. Voordeel is dat de nieuwe verpakking een stuk minder weegt dan de papieren wikkel. Dit levert een bespa ring op op de verzendkosten van Vers van 't Vat. De produktie van het folie dat we nu gebruiken, is even milieu vriendelijk als de produktie van de vertrouwde papieren wikkels. Het folie is gemaakt van de kunststof Polyetheen (PE). Bij verbranding van die kunststof is gebleken dat er geen grote bezwaren uit milieuoverwegingen zijn aan te geven. De laatste jaren werd uw per soneelsblad incidenteel ver zonden in een kunststof 'seal', wanneer een aardigheidje werd meegezonden. Den BoschDe leden van de Bossche Hengelsportvereniging Heineken zijn onlangs in het nieuw gestoken. In nieuwe polo's, tmien en jacks zitten zij voortaan langs de waterkant. Op dinsdag 11 april werden de kledingstukken, een geschenk van Heineken Den Bosch, door de heer Ubbink overhandigd. De leden van de vereniging had den om nieuwe kleding ver zocht omdat zij bij hun reis naar Ierland rond eind april goed voor de dag wilden komen. (Daarover leest u in het volgende nummer van Vers van 't Vat wellicht meer.) De nieuwe kleding was bovendien voor de vereniging aanleiding om het bestaande logo nieuw leven in te blazen. De outfit van de sportvissers lis, met het nieuwe logo, het neusje van de zalm. Bedrijfsleider Herman Ubbink overhandigde 11 april nieuwe kleding aan een aantal van de leden van de Bossche Hengelsportvereniging

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 31