Amstel met z'n aliens HEINEKEN N.V Jaarverslag 1994 Heineken N.V. gepubliceerd Heineken Nederland behaalt ISO-certificering Amstel met z'n allen spel Uitgever: Heineken Nederlands Beheer B.V. Gedetailleerde resultaten Personeelsonderzoek gepresenteerd; Opening Hongaars Amstel café Hoofdredactie: Peter Everts tel: (071-) 456034 Nieuw type servicewagen Eindhoven; Cursus Magazijnmedewerker Grou afgerond; Nieuwe bottelarij Brand draait proef Redactie: Marguerite de Ruijter- Feenstra Yvonne van Stek-Sande: tel: (071) 457234/45628! Amstel Meibock op de markt Heineken en Sail '95 Redactie-assistentie: Esther Boot tel: (071-) 456751 Verbouwing brouwhuis Zoeterwoude halverwege Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude Blok 2 kelders opgeleverd; Examen medewerkers Bedrijfsrestaurant Jaarverslag 1994 Redactiecommissie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) mw. M.C. Bruijn dr. J.A. Dop mw. mr. R.A. den Dubbelden drs. F.B. Martens Nationale promotie Heineken in teken 50 jaar bevrijding; Heineken bij zomerspelen 1996 Zonnige kijk op Rivella; Pickwick Ice Tea actief Sociaal Jaarverslag en COR Jaarverslag uitgebracht; Apeldoorn wint biertapwedstrijd Middelbare Hotelscholen Correspondenten: A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.J. van der Linden ('s-Hertogen bosch) H. Meyer (Bunnik) G.W. Westenberg (Rijssen) 15e Sint Maarten Regatta Duitse zege bij Davis Cup Brouwerij Zoeterwoude 20 jaar open Nieuwe brandweercommandant H'Bosch; Verkoopteam aast op Horeca Marketing Award Overname van de geh of gedeeltelijke inhou van dit blad is slechts toegestaan na verkreg toestemming van de stafdienst bi- en Extei Betrekkingen in Zoeterwoude, telefoon: (071-) 45603 Een nieuw vaatje aangeslagen Eén uit het vat: Lex Dielen (H'Bosch) Geschiedenisboekje Heineken-terrein; Buurtbewoners Z'Wou op bezoek Bij de voorpagina: De Bierboeier, de var' bierton met kapitein Roel Laarman van de Reclame Service Die zal worden ingezet ti Sail '95. Heineken is hoofdsponsor van dil internationale evenement. Meer ov Heineken en Sail '95 de voorbeschouwing pagina 9. Het Amstelgevoel van Gerben Struiksma Kroniek Afscheid Jubileum Ideeënbus; Waardering voor EHBO-ers H'Bosch Amstel-expositie drukbezocht; Vers van 't Vat voortaan in folie verzonden; Hengelsporters H'Bosch in nieuw jasje

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 2