Afscheid mevrouw M.C. Bout Afscheid mevrouw J. de Jager Afscheid J.Q. Verlaan 25 jaar L.J.W. van den Heuvel der vond de officiële receptie plaats. Hier sprak de heer Stams over de 'goede oude tijd'. Over de oude Bottelarij, waar de jubi laris kratten 'opgooide' en ver der belast was met werkzaam heden aan de inloop van de spoelmachine en de etiketteer der. Op dit moment werkt Van den Heuvel op colonne 7 op de uitpakstraat. Collega's kennen hem als een vriendelijke, altijd lachende en collegiale mede werker. Na afloop van het officiële gedeelte haalde een lachende jubilaris nog vele anekdotes met zijn collega's op. de loopbaan van Jan Verlaan en karakteriseerde hem als een man van 'geen woorden, maar daden'. Philip de Ridder baseer de zijn woorden vooral op zijn eigen ervaringen met Jan vanuit diverse vorige functies. Hij typeerde fan Verlaan als een handelaar en als iemand met gevoel voor humor. Op zijn eigen wijze (scherp, treffend en humorvol) richtte fan zijn slot woord tot de vele aanwezigen, onder wie zijn moeder. Het offi ciële einde van een volgens velen prachtige afscheidsrecep tie van een prachtige collega. Zoeterwoude Na een dienst verband van ruim 36 jaar werd op 29 maart afscheid genomen van Riet Bout. Zij was actuarieel medewerkster bij het Heineken Pensioenfonds. Tijdens de voor ontvangst nam Frans Versteeg namens de onderneming af scheid van Riet Bout, die onder meer vergezeld was van twee vriendinnen, collega's en oud collega's. Hij dankte haar voor alle geleverde inspanningen, met name in haar functie als hoofd van de Centrale Salaris Administratie. Daarna werd Riet Bout aangenaam verrast door een cadeau dat de collega's van het Pensioenfonds haar aan boden. Daarmee werd haar wens om ooit eens met een luchtbal lon te varen, een opmerking die zij zich eens in een pauze had laten ontvallen, gehonoreerd. Ze kreeg een compleet verzorgde ballonvaart voor twee personen aangeboden. Na een kort dank woord van Riet Bout zelf maak ten vele medewerkers en vooral oud-medewerkers gebruik van de gelegenheid om persoonlijk van haar afscheid te nemen. Joke toe. Joke gaf op haar beurt de collega's van de Kwaliteits dienst een koperen bel ter her innering aan hun chef. Joke de Jager heeft tot het afscheid een dienstverband van 40 jaar en 7 maanden achter de rug. Zij begon in augustus 1954 als ana list op het Laboratorium van de Amstel brouwerij aan de Mau- ritskade in Amsterdam. Vanaf 1 april 1972 werd zij chef Kwali teitsdienst. Per 1 april 1987 ging ze naar Den Bosch, eveneens in de functie van chef Kwaliteits dienst. Den Bosch Op 2 maart 1995 was het 25 jaar geleden dat de heer L.J.W. van den Heuvel bij Heineken in dienst trad als medewerker van de Bottelarij. Zijn basisloon bedroeg toen f 3,92 exclusief toeslag. Op 4 april werd Bert van den Heu vel met echtgenote ontvangen door de heer Ubbink. Hierbij werd hij bedankt voor zijn jaren lange inzet, en ook zijn echtge note werd met een bloemetje bedankt. In de Cambrinuskel- Alkmaar Na een dienstver band van ruim veertig jaar beëindigde bedrijfsleider Jan Verlaan per 1 maart zijn werk zaamheden. Op 7 maart vond de afscheidsreceptie plaats op een zogenoemd Party Ship, aange meerd tegenover 'Jan Verlaan's Drankenhandel Holland Noord' in Alkmaar. De belangstelling was overweldigend, van zowel oud als jong, van actief en niet- actiefPaul van Daalen schetste Den Bosch Mevrouw J. de Jager maakte 1 april gebruik van de VUT-regeling. Op 9 maart werd haar afscheidsreceptie gehouden in de Cambrinuskel- der van Den Bosch. Het werd een bijzondere receptie met heel veel bezoekers. Hier werd Joke de (ager vol lof toegesproken door de Bossche unitmanager Herman Ubbink en Jokes chef Dinie Hofs. Collega's zongen

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 29