Overleden In Memoriam J. Kivits Wat is het heerlijk te bemerken dat je nog steeds bij de Heineken- familie behoort. Dat overkwam ons toen we in maart jongstleden 40 jaar getrouwd waren. Hartelijk dank voor de diverse attenties aan de directie en collega's. Riet en Bert ter Bruggen Hierbij wil ik u, mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, bedanken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket voor mijn 40-jarig huwelijksfeest. J. Korthout Mede namens mijn vrouw, wil ik de directie van Heineken Nederlands Beheer hartelijk danken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket, die wij ter ere van ons 55-jarig huwelijk mochten ontvangen. Fam. H.f.M. Hollebrandse Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloem- stukje, dat wij ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijk mochten ontvangen. W.f. v.d. Hooft Mede namens mijn echtgenote dank ik de directie van Heineken oprecht voor de prachtige bloemen, het drankenpakket en de envelop ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk op 31 januari jongstleden. Leo van Rhijn Hierbij wil ik, mede namens mijn man, de directie van Heineken hartelijk danken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk ontvingen. Mw. f.H. van Bruggen-Schoemaker Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, de wachtchef, administratie en alle collega's van ploeg 1 colonne 5 hartelijk bedanken voor de belangstelling en voor de mooie cadeaus die ik tijdens mijn ziekte heb mogen ontvangen. Rien van Gemert Directie van Heineken en diverse oud-collega's van J.P. Dahlhaus bedank ik voor het bloemstuk en de belangstelling die wij met veel warmte en liefde ontvingen bij het ziek zijn en het overlijden van mijn man, onze vader J.P. Dahlhaus. Het bracht ons veel sterkte en steun in een voor ons moeilijke tijd. Mw. Dahlhaus-van Gerdingen Eén maart was een bijzondere dag. Op mijn 80e verjaardag werd ik verrast door een kaart van de heer Burger, talrijke telefoontjes van de ex-collega's van E.T.A. Rotterdam: Ruud, Paula, Jan, Barja, Arnold, Annie en Wil. Tevens ontving ik een bijzonder leuke brief van het zaalvoetbalteam. Iedereen hartelijk bedankt en de zaalvoetballers/sters succes gewenst. A.A. Niemeijer Wij, twee oud-medewerkers van de brouwerij, volgden met onze dames in maart de cursus 'Een nieuwe toekomst'. We hebben veel van elkaar geleerd, zowel inspanning als ontspanning. Het was een geweldige week. Daarom: Veel dank aan de directie van onze brouwerij en aan de afdeling Personeelszaken voor hun inzet. VJ. W. Beek en H. de Kort Langs deze weg wil ik graag eenieder bedanken die ons 7 maart jongstleden een onvergetelijke dag heeft bezorgd. Ongelooflijk was het aantal bezoekers tijdens de receptie. Overweldigend waren de vele cadeaus, telegrammen en brieven. Ons huis is veranderd in een bloementuin. Iedere keer als wij de videoband terugkijken, genieten wij opnieuw. Riet en fan Verlaan Mede namens mijn familie, wil ik alle oud-collega's van Henk van Resteren bedanken voor hun aanwezigheid tijdens de crematie plechtigheid. De belangstelling was erg groot en dat geeft ons veel steun bij het verwerken van het verlies van mijn man. G.J. van Kesteren-de Kamper De heer P.J. Pos (70) is overleden op 31 maart 1995. De heer Pos is op 1 oktober 1945 bij Amstel in dienst getreden. Sinds 1 mei 1989 was hij met pensioen. Op 26 maart 1995 is de heer A.M. Nollen (65) overleden. Hij trad op 1 april 1974 in dienst bij Drankenhandel Priem-Eris Breda. De heer Nollen is op 1 december 1994 met pensioen gegaan. De heer J. van Akkeren (67) is overleden op 22 maart 1995. De heer Van Akkeren is op 30 april 1951 in dienst getreden in Amsterdam. Sinds 1 maart 1993 was hij met pensioen. Op 11 maart 1995 is de heer T. Boulogne (82) overleden. Hij trad op 1 januari 1972 in dienst bij Drankenhandel Andeweg Renesse. De heer Boulogne is op 1 juli 1977 met pensioen gegaan. De heer H. Steen (65) is overleden op 5 maart 1995. De heer Steen is op 1 januari 1973 in dienst getreden in Den Bosch. Sinds 1 mei 1994 was hij met pensioen. Op 25 februari 1995 is de heer R.H.A. de Ruyter (75) overleden. Hij trad op 2 november 1970 in dienst in Den Bosch. De heer De Ruyter is op 1 februari 1985 met pensioen gegaan. De heer H.M. van Resteren (73) is overleden op 27 februari 1995. De heer Van Resteren is op 5 juli 1955 in dienst getreden bij Amstel. Sinds 1 september 1986 was hij met pensioen. Op 15 maart overleed de heer Jos Rivits op 64-jarige leeftijd. Jos Rivits kwam 1 maart 1971 in dienst als Produktiemedewerker in de afdeling Verpakken van de Bossche brouwerij, waar hij werkte aan de Fustencolonne. In 1974 ging hij aan de depalletizer werken. Jos stond bekend als een harde werker, loyaal tegenover zijn collega's en erg betrokken bij alles wat met Heineken te maken had. Per 1 mei 1990 maakte Jos gebruik van de VUT-regeling. Hij had hobby's genoeg en hoefde zich dus niet te vervelen. Groot was ook zijn betrokkenheid bij zijn gezin, zijn kinderen en kleinkind. Jammer genoeg heeft hij niet meer van zijn pensionering kunnen genieten. In april zou hij 65 zijn geworden. Wij wensen zijn vrouw Lena en zijn kinderen erg veel sterkte toe.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 27