Huwelijken Geboorten Buitenland Onze dienst verlieten Amsterdam A.C. Wellner (Interne Dienst Garage) met mw. S. Heyne Bunnik Rectificatie: C. de Bas (Intern Transport) met mw. E. Groot Horecagebieden GJ. v.d. Wel (Horeca Tap Service West/Midden Nederland) met mw. U. Geus Mw. E.A.A. Valkenburg (Administratie Limburg) met R.J.H.J. Verhooren Zoeterwoude T.F. van Lambaart (Marketing Management Amstel) met mw. F.M.C. Valay R. Italianer (Planning Control Marketing Bier) met mw. A.W. Berkhout J. van den Berg (Speciale Brigade Horeca) met mw. C.M. van 't Hof R.R. Breidel (Verpakken) met mw. S. del Rosario Di Amsterdam Niels, z.v. F.R. Wei] (Stallen) Michelle, d.v. H.J. van de Ruit- Vogelaar (Regional Export West Zuid Europa) Buitenland Elena, d.v. H.N. Nusmeier (Commonwealth Brewery Ltd. te Nassau, Bahamas) Den Bosch Max, z.v. M.L.J, van Heck (M.I.T.) Randy, z.v. M.T.F. van Eijndhoven (Verpakken) Sharon, d.v. B.J.f. Bos (M.I.T.) Bunnik Daniel, z.v. N. Heemskerk (Centraal Magazijn) Yassin, d.v. O. El Hannouche (Verpakken) Horecagebieden Randy, z.v. f.G.P. Hukkelhoven (Administratie Limburg) Vera, d.v. H.f.G.M. Levels (Horeca Technische Dienst Zuid-Nederland) Laura, d.v. J. Hooghiemstra (Verkoop Limburg) Zoeterwoude Stefan, z.v. J. Koole (Finan. Budgett. Verslaggeving) Yassine z.v. A. Bahri (Verpakken) Ashley, d.v. P.S.L.C. van Es (Opslag Intern Transport Export) Bahamas De heer D.G. Orford is per 10 april 1995 uitgezonden naar de Bahamas, waar hij de functie zal bekleden van Brewery Manager bij de Common wealth Brewery Ltd. te Nassau. Cambodja De heer F.W.K. Linck is per 3 april 1995 uitgezonden naar Cambodja, waar hij de functie zal bekleden van General Manager bij Cambodia Brewery Ltd. te Phnom Penh. Frankrijk De heer M. de Meyere is per 1 april 1995 uitgezonden naar Frankrijk, waar hij de functie zal bekleden van Quality Assurance Manager bij Brasseries Heineken S.A. te Rueil-Malmaison. De heer B.O.P.P. Serckx is per 15 april 1995 uitgezonden naar Frankrijk, waar hij de functie zal bekleden van ABC-Project Manager bij Brasseries Heineken S.A. te Rueil-Malmaison. De heer Serckx bekleedde voorheen de functie van directeur Financier bij Bralirwa S.A.R.L. te Kigali in Rwanda. Angola De heer G.H. Alberda is per 6 april 1995 opnieuw uitgezonden naar Angola, waar hij de functie zal bekleden van Chef Service Techni que bij Nocal S.A.R.L. te Luanda. Israël De heer D. Heijn is per 22 april 1995 uitgezonden naar Israël, waar hij de functie zal bekleden van Country Manager bij Tempo Beer Industries Ltd. te Netanya. De heer Heijn was voorheen uitgezonden als Marketing Manager Bols bij Erven Lucas Bols te Bella Vista in Argentinië. Myanmar De heer J. Craandijk heeft per 1 april 1995 zijn uitzending naar Asia Pacific Breweries Singapore in de functie van Brand Manager Heineken beëindigd en is per diezelfde datum uitgezonden naar Myanmar, waar hij de functie zal bekleden van Commercial Manager bij Myanmar Brewery Ltd. te Yangon. Rwanda De heer A. van der Wilt is per 21 april 1995 gedetacheerd naar Rwanda, waar hij voor een periode van ongeveer drie maanden de functie zal uitoefenen van Chef Garage et Bouteillerie bij Bralirwa S.A.R.L. te Gisenyi. Singapore De heer C.W. Versteegh is per 1 april 1995 teruggekeerd uit Singapore, waar hij de functie uitoefende van Technological Controller bij Asia Pacific Breweries Singapore. De heer Versteegh is per diezelfde datum benoemd tot Hoofd Bedrijfs Technologische Dienst binnen Heineken Den Bosch. Thailand De heer J.T. Joosten is per 12 maart 1995 gedetacheerd naar Thailand, waar hij de functie zal bekleden van Specialist Process Automation voor een periode van 5 weken bij Thai Asia Pacific Brewery Ltd. te Bangkok. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Horecagebieden J.J. Henderilcs (Verkoop Groningen/Friesland/Drente) A. van Orden (Administratie Drankenhandel Alkmaar) f.C. Stelcetee (Drankenhandel Rotterdam)

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 26