Sociaal Jaarverslag COR Jaarverslag Apeldoorn wint biertapwedstrijd Vorige week is het sociaal jaar verslag van Heineken Neder lands Beheer B.V. uitgeleverd. Aan het verslag is het thema 'Kwaliteit en kwaliteitsverbe tering' meegegeven. Kwali teitsverbetering stond namelijk centraal bij het behalen van de bedrijfsresultaten in 1994. Zowel de voortdurende, verde re verbetering van de geleverde kwaliteit van goederen en dien sten naar onze afnemers, als de verbetering van de kwaliteit van de interne organisatie. Medewerk(st)ers die het sociaal jaarverslag niet thuis ontvangen hebben, kunnen alsnog een exemplaar aanvragen bij het secretariaat van de afdeling Arbeidszaken in Zoeterwoude, telefoon (071-45)6148. Zoeterwoude Begin april kwam het COR-jaarverslag over 1994 uit. Het jaarverslag, dat in een opvallend rood jasje is gesto ken, heeft als thema 'Omgaan met veranderingen'. Dit komt ondermeer tot uiting in de inter views met verschillende OR- leden die in het verslag zijn opgenomen. Daarbij wordt ver wezen naar de OR-verkiezin- gen, de daardoor ontstane nieu we Groepsondernemingsraad en Ondernemingsraden HTS, Concern, De Ridder en Com mercie en de plannen voor een nieuw beleid, die de COR in 1994 heeft aangekondigd. Het jaarverslag is naar alle huisadressen van de actieve medewerkers gestuurd. Wie het niet ontvangen heeft, kan een exemplaar opvragen bij Marien van Gaaien, secretaris van de COR in Zoeterwoude. Zijn telefoonnummer: 071-456077 of 456387. Zoeterwoude Het Pascal College afdeling Horeca/MHS uit Apeldoorn is 17 maart win naar geworden van de achtste nationale biertapwedstrijd voor Middelbare Hotelscholen. De finale vond plaats in ont vangstgebouw De Hooiberg van Heineken Zoeterwoude. Bij de finale waren tien scholen vertegenwoordigd, afkomstig uit Almelo, Amsterdam, Apel doorn, Den Haag, Groningen, Heerlen, Rotterdam, Tilburg, Wageningen en Zwolle. Per school bonden vijf tappers de strijd aan. De hoogste totaal score was voor het Pascal Col lege, waarmee het in het bezit kwam van een cheque van dui zend gulden en de fel begeerde Hanze Wissel Trofee. De vijf individuele prijzen, waaronder een drie liter bierpul met inscriptie voor de winnaar, gingen naar: Jeroen de Greef van het Pascal College uit Apeldoorn le prijs), Menno Cal- lars van de Middelbare Vak school uit Wageningen (2e), Artjan Eusterbrot van het Twent MBO College uit Al melo (3e), Ralph Eggenkamp van het Pascal College (4e) en Björn van der Westen van de Middelbare Hotelschool De Rooi Pannen uit Tilburg (5e). De individuele winnaars, met van links naar rechts: Björn van der Westen, Artjan Eusterbrot, Jeroen de Greef, Menno Collars en Ralph Eggenkamp

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 15