Nationale Heineken promotie in teken van 50 jaar bevrijding Heineken bij zomerspelen 1996 Over enkele dagen is het 5 mei. Dan wordt voor de vijftigste keer de bevrijding van Nederland gevierd. Bij de viering van zo'n 'nationaal moment' hoort vanzelfsprekend ook Heineken. Heineken sluit hierop dan ook aan door de Nationale Promo tie het thema '50 jaar bevrijding' mee te geven. Wellicht heeft u hem al in de winkel zien staan: de groene doos met daarop de nationale driekleur en een nostalgisch opschrift. De doos bevat vier flessen Heineken bier. Elke fles is voorzien van een etiket met een oud beeldmerk, dat in de laatste vijftig jaar de flesjes Hei neken heeft gesierd. Het achter etiket vermeldt: "Heineken's Bierbrouwerijen. Gebotteld in de brouwerij ter gelegenheid van 50 jaar bevrijding." Om dit bier in stijl te kunnen drinken, bevat de doos verder twee Heineken glazen met een authentiek oud logo. Heineken verwacht met deze actie zijn marktleiderschap nog eens te onderstrepen en de zichtbaarheid op de winkelvloer te verhogen. De handel heeft zich tijdens de voorverkoop bij zonder enthousiast getoond voor dit unieke aanbod. De speciale doos is niet verkrijg baar in het PUM. De actie loopt in de winkels tot en met 5 mei. exploitatie van het Holland Hei neken House voor zijn reke ning. De opzet zal weinig ver schillen van die tijdens de zomerspelen in 1992 te Barce lona. Het Holland Heineken House zal ook nu bestaan uit een ontvangstruimte en een perscentrum. Het Holland Heineken House wordt een ontmoetingsplaats voor sporters, familie, NOC NSF vertegenwoordigers, me dia, regeringsvertegenwoordi gers, sportbestuurders, suppor ters en sponsors. Het biedt veel mogelijkheden tot het ontvan gen van relaties. Daarnaast is het een ideale uitvalsbasis voor het bezoeken van de wedstrij den. Amsterdam Heineken zal ook acte de présence geven tij dens de Olympische Spelen die volgend jaar tussen 20 juli en 5 augustus worden gehouden in Atlanta (Verenigde Staten). Heineken neemt opnieuw de

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 12