Officiële start milieumaand Den Bosch Uitlevering printers HCV Jubileum Amstel Gold Race Den Bosch Milieuge deputeerde L. Verheyen van de provincie Noord-Brabant gaf 9 maart het officiële startsein voor de milieumaand van Den Bosch. Hij deed dat in het be drijfsrestaurant van het hoofd- Theo de Vries (Algemene Dienst H'Bosch) bij de glascontainer (zie ook pagina 6 en 7) kantoor. Deze milieumaand is in het leven geroepen om me dewerkers op de eigen verant woordelijkheid te wijzen ten aanzien van het milieu. Docenten van het Bossche MBO-college hadden daarvoor een aantal activiteiten ontwik keld, waaronder een expositie in de voormalige portiersloge van de brouwerij en een spe ciale milieucursus voor mede werkers. Rotterdam De Heineken Computer Vereniging heeft 57 aanvragen gekregen voor de printer, die in het januari-num- mer van Vers van 't Vat werd aangeboden. Het gaat hierbij om een Epson Stylus printer (inkjetprinter), die zowel voor de Apple- als voor de DOS-computers ge schikt is. Geïnteresseerden kon den kiezen uit de Stylus 800 of de Stylus Color. De meeste voorkeur ging uit naar de Sty lus 800 waar in totaal 36 gegadigden voor zijn. De overi ge 21 bestellingen betreffen de kleurenprinter. De printers worden waar schijnlijk begin april uitge leverd. Iedereen krijgt hier persoonlijk bericht over. De printers worden zowel in Zoe- terwoude als in Rotterdam afge leverd door René Roest. Hij is aanwezig om eventuele laatste vragen te beantwoorden. Hoe de bestelling uit Bangkok (van een expatriate) moet worden afgeleverd, is nog even de vraag. "Desnoods breng ik deze zelf", aldus een lachende René Roest Bij de achterpagina: Het voormalige hoofdkantoor van de Rotterdamse brouwerij aan de Crooswijksesingel. Het gebouw wordt nu gebruikt door Heineken Export en het Horecagebied Rotterdam/Zeeland. De foto is waarschijnlijk omstreeks 1940 gemaakt. Zoeterwoude Dit jaar wordt de dertigste Amstel Gold Race verreden. Op 22 april om precies te zijn. Alles over deze door de Amstel brouwerij gesponsorde wielerklassieker, leest u in de bijlage die is meegezonden met dit nummer. Het is de special die het tijdschrift Wielerrevue heeft gemaakt over dertig jaar Amstel Gold Race. In de Vers van 't Vat die na de Amstel Gold Race verschijnt, kunt u een ver slag van dit evenement ver wachten. Beeld van de Amstel Gold Race van vorig jaar

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 23