Carnavalshuis Nieuwe wagen Bossche brandweer Bijeenkomst Heineken Partner Netwerk Den Bosch Ton Beekwilder, bouwkundig medewerker van de Technische Dienst in Den Bosch, versiert al zo'n vijf jaar met carnaval zijn huis. Ook dit jaar werd dat gedaan, uiteraard met het oog op een mogelijke prijs voor het mooiste versier de huis. Helaas. Voor Ton zijn wijk werd dit jaar in dat kader geen wedstrijd gehouden. Wèl oogstte zijn pand alom bewon dering. Die ging zelfs zo ver, dat ook de lokale omroep een kijkje kwam nemen en Ton op de gevoelige film vastlegde. Ton blijft zelf erg nuchter onder al die belangstelling. "Met voet bal versieren ze toch ook hui zen, waarom niet met carnaval Dat is toch net zo'n groot feest", aldus zijn commentaar. In 1996 is hij weer van de partij. "Dan moet ik ook wel, want de Raad van Elf heeft inmiddels toege zegd volgend j aar voor onze wijk alsnog de beloofde versierwed- strijd te houden." Ton Beekwilder en zijn versierde huis truck op. Brandweer en EHBO waren snel ter plaatse, evenals de tot Van der Heijdens verba zing, opdravende nieuwe wagen. Deze auto maakt het mogelijk om nog sneller hulp te bieden bij ongelukken. En dat kan, zo liet de brandweercom mandant ons weten, in de prak tijk levens redden. Gelukkig bleef het die middag bij een oefening die verder mede dankzij de nieuwe aanwinst vlot en goed verliep. Den Bosch Via een in scene gezet ongeluk kreeg brand weercommandant Chris van der Heijden uit Den Bosch een nieu we technische hulpverlenings wagen aangeboden. Dit gebeurde op vrijdagmiddag 17 februari bij het bedrijfsres taurant van de Bossche brou werij. Daar botste een perso nenauto bij het wegrijden tegen een plotseling aangereden hef- Chris van der Heijden met als thema 'Verhuizen, de organisatie vanuit Heineken waarbij Zorg Kwaliteit cen traal staan'. Na de lunch zal de microfoon worden overgedragen aan het Inter Consultancy Bureau uit Leiden. Dit bureau verzorgt ondermeer acculturatie- en taalcursussen voor gezinnen die op het punt staan te ver trekken naar het buitenland èn voor gezinnen die naar Neder land worden uitgezonden. Zoeterwoude Het Heineken Partner Netwerk organiseert 13 april opnieuw een thema dag voor alle partners van Hei- neken-werknemers met bui tenland-ervaring. Locatie is De Hooiberg in Zoeterwoude. Aanvang is 10.00 uur en slui ting omstreeks 16.00 uur met een drankje. Wilt u deze bijeenkomst bijwonen, meldt u zich dan schriftelijk aan bij: Karineke Sombroek Personeelsdienst Internationaal kamer 2.471 Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Fax: 071-456807 Vermeld s.v.p. uw voornaam en uw achternaam (in verband met het naambordje dat voor u wordt gemaakt) en verder uw adres, telefoonnummer en waar u in het buitenland ervaring hebt opgedaan. De heer G.H. Lupgens, Assis tent Transport Manager zal het ochtendprogramma verzorgen

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 19