Dankbetuigingen Overleden wanda, waar hij voor een periode van ongeveer vijf weken de functie al uitoefenen van chef des Service echniques bij Bralirwa S.A.R.L. Gisenyi. ngapore e heer E.S. Roersma is per s februari 1995 uitgezonden naar ngapore, waar hij de functie zal kleden van technological introlier bij Asia Pacific Breweries ngapore te Singapore. USA heer f. Lozie is per 20 februari 95 teruggekeerd uit de Verenigde ten van Amerika, waar hij letacheerd was als marketing isor voor een periode van aaanden bij Heinelcen USA \few York. im 21 jaar geleden ben ik in bouwkeet van Zoeterwoude gonnen. Van dichtbij heb ik een achtig bedrijf van de grond zien men. Om gezondheidsredenen n ik gedwongen geweest, mijn erkzaamheden voor de onderne- ïing te beëindigen. Het dagelijks jontact met mijn collega's en eineken-vrienden mis ik erg. wil u allen bedanken voor de armte en vriendschap, die ik in die jaren heb ondervonden. Het rugkijken op een fijne tijd, maakt et accepteren gemakkelijker. Thérèse van de Laai /ij willen de directie van Heineken -I.V. heel hartelijk danken voor het prachtige bloemstuk voor mijn pensionering. Fam. A. v/d Linden Amsterdam haag wil ik van deze gelegenheid cbruik maken om iedereen te edanken voor de belangstelling bij rijn afscheidsreceptie op 3 januari ingstleden. Het is voor mij vanwege de overweldigende langstelling onmogelijk iedereen rsoonlijk te bedanken. Een ieder aanwezig was, zal dit kunnen grijpen. Het is heel vreemd om een 40-jarig dienstverband niet meer te 'moeten'. Dit te accepteren zal enige tijd vergen. De toespra ken, hoewel je deze voor jezelf toch dient te relativeren, zullen hierbij een steun zijn. Alle sprekers en aanwezigen, mede namens mijn 'persoonlijke achterban', heel hartelijk dank. Ook de muzikale omlijsting hebben wij gewaardeerd. Tevens dank voor alle schriftelijke reacties en voor de uitzonderlijke cadeaus. Ik wens u allen het beste toe. J.f. de Roode Mede namens mijn kinderen en kleinkind wil ik u via deze weg van harte bedanken voor alle belangstelling en hulp, die wij van u kregen en nog steeds krijgen. De aanwezigheid van zijn oud collega's en alle bloemen, die wij mochten ontvangen tijdens de plechtigheid, gaven ons veel steun bij het verlies van mijn man, vader en opa fan de Benis. Daarom heel veel dank. Ria de Benis-Van Hoof Langs deze weg wil ik Sonja van Kooten en Marguerite de Ruijter van harte bedanken voor respectievelijk de prachtige mand met planten, alsmede voor het zeer attente artikel in Vers van 't Vat. Dit ter gelegenheid van de accoun tantsbul die mij als 68-jarige werd uitgereikt. Mijn vrouw en ik waren door deze hartelijkheden van de kant van 'Heineken' aangenaam verrast en wij zullen hieraan dan ook met veel waardering terug denken. Tot slot zij voor de goede orde opgemerkt, dat ik eerst na afloop van de daarvoor geldende inschrijvingsprocedure de aanduiding registeraccountant mag voeren. Arie W. Schmidt Een brief, een kaart, een hand, een zoen. Ze kunnen zoveel voor je doen. De kracht om door te gaan, het gevoel van niet alleen te staan. Met deze woorden willen wij u bedanken voor de steun en het medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa. H.M. Sluiter-Boensma, kinderen en kleinkinderen Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket, die wij voor ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. P.P. van Helden De heer J. van Gurp (78) is overleden op 1 februari 1995. De heer Van Gurp is op 31 mei 1971 in Den Bosch in dienst getreden. Sinds 1 november 1981 was hij met pensioen. Op 2 febmari 1995 is de heer A.S. Kuiper (65) overleden. Hij trad op 1 mei 1971 in dienst bij Van Olffen in Hattem. De heer Kuiper is op 1 juni 1994 met pensioen gegaan. De heer H.J. van Venrooy (67) is overleden op 6 febmari 1995. De heer Van Venrooy is op 7 december 1970 in dienst getreden in Den Bosch. Sinds april 1977 was hij in de HIR opgenomen. 1 juli 1992 ging hij met pensioen. Op 20 febmari 1995 is de heer P.G. de Rijk (72) overleden. Hij trad op 15 mei 1951 in dienst in Amsterdam. De heer De Rijk is op 1 oktober 1987 met pensioen gegaan. De heer J.P. Dahlhaus (74) is overleden op 17 febmari 1995. De heer Dahlhaus is op 1 juni 1937 in dienst getreden in Rotterdam. In maart 1984 is hij opgenomen in de HIR. Sinds 1 augustus 1985 was hij met pensioen. Op 9 febmari 1995 is de heer J.C. Clement (73) overleden. Hij trad op 1 febmari 1965 in dienst in Rotterdam. De heer Clement is in 1980 opgenomen in de HIR en 1 januari 1987 met pensioen gegaan. De heer T. Gemert (72) is overleden op 12 febmari 1995. De heer Gemert is op 13 december 1973 in dienst getreden bij Drankenhandel Andeweg-Renesse. In 1983 is hij opgenomen in de HIR. Sinds 1 juli 1987 was hij met pensioen.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 15