Huwelijken Geboorten Geslaagd Onze dienst verlieten Buitenland Katwijk G.J. Nijmeijer Operaties Pioseco) met mw. R. Alink Amsterdam Lotte, d.v. mw. H.E.M. van den Hoed-Overgaauw (Corporate Medical Services) Den Bosch Esmee, d.v. W.A. van de Kerkhof (Bouwkundige Werkplaats) Brigitte, d.v. P.LJ. Quekel (Technische Dienst) Jessica, d.v. M.J.P. Smits (Verpakken) Rectificatie: Kim, d.v. P.A.M.M. Stuiver (Niet Verpakken, maar Brouwen Den Bosch) Horecagebieden Melianie, d.v. H.M.G. Widdershoven (Drankenhandel Nuth) Katwijk Boris, z.v. J.H. Izeboud (Operaties Proseco) Zoeterwoude Robert, z.v. G. Krait (Verpakken) Riclc, z.v. L. Steenbeelc (Verpakken) Denise, d.v. S. Guyt (Opslag Intern Transport Binnenland) Robbie, z.v. E. Nagtegaal (Beveiliging Interne Dienst Bedrijf) Roel, z.v. E.J. Greven (Raw Mate rials Research Development HTS) Zoeterwoude Voor het certificaat Meet Regeltechniek: A. van Duijn, R.J. Henraat, C. Kuyvenhoven, L. Snijders, R.A.F. Velberg, J.C. Verbeelc en P.P. Zeijl (allen Technische Dienst) Voor het diploma VaPro Mechanisch operator-B: R. Turlc (Verpakken) Rotterdam Voor de cursus Scheepvaart, Vervoer en Expeditie: mw. A.F. de Bot (Administratieve Orderafloop Controle) De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Amsterdam Mw. C.G.A. Kroon (Planning Control Export) Zoeterwoude Mw. C.G.J.M. Seelen (Product Technology, Research Development) Voor het diploma VaPro Mechanisch operator-A: R. v.d. Wal (Verpakken) Voor het diploma VaPro Proces operator B: J. Schaap (Verpakken) Voor het certificaat Algemeen Voorbereidende Opleiding Verpak ken: D.W. Ouwehand (B.T.D.) Voor het diploma Statistische Procesbeheersing-ESP 025: D.W. Ouwehand (BTD) Den Bosch Voor het diploma Middelbare Opleiding Verpakkingsprocessen in de Drankenindustrie: C.G.M. Adams (Verpakken) Voor het basisdiploma Beveiliging: A.J. Sluijter (Beveiliging) Voor het diploma Food Beverage- management: J.H.L. Dorgelo (Kantines) Voor het diploma Basisoperator: G.J. Rutten (Verpakken) Katwijk Voor de certificaten SPD: Bedrijfs- recht en Bedrijfsadministratie: N. van Dijk (Personeels aangelegenheden Office Management Proseco) Duitsland De heer J.W.F.G. Deurvorst is per 4 maart 1995 uitgezonden naar Duitsland, waar hij de functie zal bekleden van marketing service manager bij Heinelcen Deutschland GmbH te Düsseldorf. Ile de la Réunion De heer R. Zandburg is per 1 maart 1995 uitgezonden naar Ile de la Réunion, waar hij de functie zal bekleden van chef d'Exploitation Brasserie bij Brasseries de Bourbon S.A. te Saint Denis. Israël De heer J.W.C. Loeff is per 1 maart 1995 uitgezonden naar Israël, waar hij voor een periode van ongeveer zes maanden de functie zal uitoefenen van Amstel brewer bij Tempo Beer Industries Ltd. in Netanya. Maleisië De heer J.A.M. Koop is per 4 febmari 1995 uitgezonden naar Maleisië, waar hij de functie zal bekleden van transportation project manager bij Guinness Anchor Berhad te Petaling Jaya. Rwanda De heer M.H. van Deursen is per 13 febmari 1995 uitgezonden naar

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 14