Nieuwe plek voor fiets en auto Cheque voor Heldere Beken 's-Graveland De actie Helde re Beken van Heineken voor de Vereniging Natuurmonumen ten heeft 300.000 gulden opge leverd. Boudewijn van Rompu, direc teur Commercie Heineken Nederland, overhandigde 27 januari de cheque aan voorzit ter Pieter Winsemius. De bij drage aan het werk van Natuur monumenten zal gebruikt worden om een aantal herstel projecten aan Nederlandse beken mede te financieren. De samenwerking tussen Hei neken en de Vereniging Natuur monumenten bestond uit het op de markt brengen van een speciale verpakking met elk zes flessen Heineken bier en twee glazen. In totaal waren er vier verschillende glazen. Op dit glaswerk stonden afbeeldingen van beken in de verschillende jaargetijden. Voor elke ver kochte verpakking ging één gulden naar het Heldere Beken- project van de Vereniging. Hei neken had op voorhand een minimumbedrag van 250.000 gulden toegezegd. Door de ver koop van een groot aantal van deze speciale verpakkingen is het uiteindelijke eindbedrag 300.000 gulden geworden. Boudewijn van Rompu (links) overhandigt de cheque aan Pieter Winsemius 34 elc-Sandars entie: 51 erwoudi rda ijn den ns ader Den Bosch De parkeerplaats en fietsenstalling aan de ach terkant van het kantoor in Den Bosch krijgen per 1 mei een nieuwe plek. De parkeerplaats wordt naar het voormalige Cooper-terrein, rechts van de brouwerij-ingang verplaatst. De fietsenstalling komt achter het was- en kleedlokaal te liggen met een eigen toegang, die via de Heineken-pas is te openen. De verhuizing heeft te maken met de grote omweg die mede werkers van de brouwerij nu moeten maken om bij hun werk te komen. Chef Interne Dienst Ed Veen hierover: "Medewer kers moeten nu htm auto of fiets achter het hoofdkantoor parke- De parkeerplaats en fietsenstalling op de oude plek. Inzet: het voormalige Cooper-terrein. Hier komt de nieuwe parkeerplaats te liggen. Wat er met de rest van dit door Heineken aangekochte terrein gebeurt is nog niet bekend ren, via de loopbrug het brou werijterrein overlopen om het was- en kleedlokaal te bereiken. Straks parkeren ze hun auto naast de portiersloge van de brouwerij en de fiets vlak bij het kleedlokaal. Een hele verbete ring. Degene die milieuvrien delijk met de fiets komt, mag zo bovendien meteen het brouwe rijterrein op. Uiteraard met gebruik van pas." Andere bestemming De oude parkeerplaats achter het kantoor zal overigens niet verdwijnen. "We kunnen de ruimte prima gebruiken als overloop als we bijvoorbeeld het jaarconcert van de Heineken Fanfare in het Heineken Ont- spannings Centrum hebben", legt Ed Veen uit. Het parkeer terrein aan de voorzijde en de fietsenstalling aan de zijkant van het kantoor blijven gewoon open voor kantoorpersoneel. De zijkanten van de loopbrug wor den echter afgesloten. Wel is het nog mogelijk om bijvoorbeeld Medische Dienst, Personeels zaken en Salarisadministratie via de loopbrug te bereiken.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 3