Opnieuw swingen bij 15e Leidse Jazzweek Onderga Indoor Brabant met korting Indoor Brabant 1995 §m Mi Brabanthallen 's-Hertogenbosch Holland Kortingsbon Indoor Brabant Leiden Het was volop swin gen tijdens de 15e Leidse Jazz week. Heineken was de hoofd sponsor van dit swingende evenement. Van 20 tot en met 29 januari werd in verschillende zalen en cafés in Leiden opgetreden door jazzmusici. Onder hen Hans en Candy Dulfer, All the King's Men (winnaar van de Heineken Crossover Award 1994] en The Ambassadors (uit de Verenigde Staten). Zaterdagavond 28 januari werd in de Stadsgehoorzaal een geva rieerd programma met diverse orkesten geboden. De Leidse Jazz-week werd zon dagmiddag 29 januari afgesloten met een gospelconcert van Coco York and The Voices in Praise in de Hartebrugkerk. ML y' JÊm yfSï A Een optreden van de Virgilius Very Big Band in De Waag Bij de achterpagina: Een Amstel-reclameuiting uit, vermoedelijk, de jaren twintig. »*8yi Donderdag 16 maart 1995 Vrijdag 17 maart 1995 V$&em*esm txmetemmms® Zaterdag 18 maart 1995 Zondag 19 maart 1995 Den Bosch "Indoor Brabant bezoek je niet, Indoor Brabant onderga je!"; Dat is het credo waarmee de organisatie dit paar- desport-evenement aanprijst bij het publiek. Indoor Brabant wordt gehouden van 16 tot en met 19 maart in de Brabanthal len in Den Bosch. Heineken is een van de sponsors. U kunt daarom als personeels lid eenmalig 50 procent korting krijgen op maximaal vier toe gangskaarten. Aan de kassa van de Brabant hallen moet u daarvoor de Vers van 't Vat-kortingsbon ingevuld afgeven en uw Heineken-perso- neelspas tonen. De aanbieding geldt niet voor passepartouts. U kunt slechts éénmaal kaarten met korting kopen. Wanneer u bijvoorbeeld twee kaarten heeft gekocht, kunt u later niet nog eens twee kaarten voor de hal ve prijs kopen. Aan de kassa wordt gecheckt of u al eerder een kortingsbon hebt ingele verd. Naam: Woonplaats: Personeelsnummer: Datum bezoek:

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 31