Dankbetuigingen In Memoriam J. de Benis In Memoriam B. Matser 11 Qualité bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa. De heer Tettelaar volgt in deze functie de heer M. de Meyere op, die per 18 februari 1995 zijn uitzending naar Zaïre beëindigt. Zwitserland De heer C.A.J, van den Eijnden is per 7 februari 1995 gedetacheerd bij Calanda Haldengut Getranke AG te Winterthur, Zwitserland, alwaar hij voor een periode van ongeveer drie maanden als management-trainee werkzaam zal zijn. Bahamas De heer f.H.H. Bierbaum is per 30 januari 1995 uitgezonden naar de Bahamas, waar hij de functie zal bekleden van chief Engineer bij Commonwealth Brewery Ltd. te Nassau. Bloemen, kaarten, fruitmanden en vele telefoontjes zijn bij mij thuis gekomen tijdens mijn noodgedwongen afwezigheid van zes weken in verband met ziekte. Namen en afdelingen noem ik niet, u allen waar ik aandacht van heb gehad, bedank ik voor de geweldige belangstelling. Het doet je goed veel Heinelten- vrienden te hebben. Dik Waaijer Hierdoor wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk en het dranken pakket, dat wij ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk hebben ontvangen. f.F.L. Jansen Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken en mevrouw Van Kooten bedanken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket, die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. C.J. de Vries Op 10 januari 1995 is de heer J.A. van Hooft (72) overleden. Hij trad op 23 juli 1956 in dienst. De heer Van Hooft is op 1 november 1987 met pensioen gegaan. De heer B. Sluiter (68) is overleden op 12 januari 1995. De heer Sluiter is op 10 maart 1975 in dienst getreden. Sinds 1 juni 1991 was hij met pensioen. Op 15 januari 1995 is de heer H.J. Grebe (85) overleden. Hij trad op 22 juni 1953 in dienst. De heer Grebe is op 1 oktober 1974 met pensioen gegaan. De heer H. Weeda (69) is overleden op 27 januari 1995. De heer Weeda is op 3 juli 1950 in dienst getreden. Sinds 1 mei 1990 was hij met pensioen. Op 23 december 1994 overleed op 56-jarige leeftijd Jan de Benis. Hij maakte per 1 april 1993 gebruik van de Vertrekregeling voor Oudere Werlcnemers na een dienstverband van ruim 22 jaar. Jan kwam in 1970 in dienst op de afdeling Verpakken van de Bossche brouwerij als produktiemedewerker en heeft zich in de loop der jaren opgewerkt tot tapper. Hij stond bekend als een loyale, betrouwbare, mstige kerel en was voor menigeen een aanspreekpunt. Kort nadat Jan gebruik ging maken van de regeling, werd bij hem een ongeneeslijke ziekte vastgesteld. Kansloos, maar vol hoop en levenslust, heeft hij zijn ziekzijn gedragen en vlak voor Kerstmis is hij vredig ingeslapen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Op 1 februari 1995 overleed ten gevolge van een slopende ziekte de heer Bertus Matser. Hij bereikte de leeftijd van 63 jaar. Bertus Matser was totdat hij met de VUT ging mechanisch monteur binnen de Technische Dienst Verpakken en Opslag van de Bossche brouwerij. Hij stond bekend als een heel mstige, fijne collega, serieus in zijn werk. Hij was een échte vakman. In februari 1992 maakte hij na ruim 25 dienstjaren gebruik van de VUT-regeling. Bertus heeft als een moedig man de strijd tegen zijn ziekte gestreden. Wij wensen zijn vrouw, dochter en schoonzoon, die hem daarin hebben gesteund, erg veel sterkte toe de komende tijd.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 11