Huwelijken Geboorten 1 Gesla°agd Onze dienst verlieten Den Bosch C.A.A.M. de Mug (Verpakken) met mw. I. Boekhout Horecagebieden W.W.C. v.d. Velde (Centraal Horeca Technische Dienst Magazijn) met mw. Y.H.M. Pieterse De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Zoeterwoude A. Vergunst (Procestechniek) met mw. P. Emeis Den Bosch Kim, d.v. P.A.M.M. Stuiver (Verpakken) Rotterdam Frank, z.v. FF.P. van Gammeren (ETA) Zoeterwoude Nick, z.v. W.S. de Jonge (Bedrijfstechnologische Dienst) Chris, z.v. J.P.F. Noordermeer (Interne Accountants Dienst) FFeleen, d.v. A. Brans (Project Services HTS) Den Bosch Voor de schakelopleiding LOB AS: M.H. Schel (Brouwen) Voor Module 1- ritplanning en Module 2- planner en de computer van de cursus Planner Wegtransport: J.M. Beckmann (Operationele Planning) Voor de cursus Middelbare Opleiding Verpakkingsprocessen: V. van Santen en P. de Groen (beiden Verpakken) Zoeterwoude Voor het diploma EVO Heftruckchauffeur: W. Mulder en D. Tetteroo (beiden MIT) (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Amsterdam Mw. A.A.M.A. Kwaaitaal- Beerendonk (Interne Dienst Postkamer) Congo De heer W. de Vries is per 1 februari 1995 teruggekeerd uit Congo, waar hij de functie uitoefende van coordinateur Service Technique bij S.A. des Brasseries du Congo te Brazzaville. De heer De Vries bereikt op 30 april 1995 de pensioengerechtigde leeftijd. Duitsland De heer L.L.H. Coolen is per 1 februari 1995 teruggekeerd uit Duitsland, waar hij de functie bekleedde van horeca-manager Key Accounts bij Heineken Deutschland GmbH te Düsseldorf. De heer Coolen is per diezelfde datum benoemd tot senior projectleider binnen de Reclame Service Dienst. Nederland De heer C. Ross is per 16 februari 1995 vanuit Murphy Brewery Ireland Ltd. te Cork in Ierland uitgezonden naar Heineken Nederlands Beheer B.V. (Export Department) te Amsterdam, waar hij de functie zal bekleden van Murphy exportmanager. Rwanda De heer Y. Lagage is per 1 februari 1995 in dienst getreden bij Heineken en zal per 27 februari 1995 worden uitgezonden naar Rwanda, waar hij de functie zal bekleden van administrateur délégué bij Bralirwa S.A.R.L. te Kigali. Vietnam De heer L.M.F.W. Timmermans is per 19 december 1994 teruggekeerd uit Vietnam, waar hij gedetacheerd was als marketing manager voor een periode van drie maanden bij Vietnam Brewery Ltd. te Ho-Chi-Minh City. Zaïre De heer M.E. Tettelaar is per 1 februari 1995 uitgezonden naar Zaïre, waar hij de functie zal bekleden van directeur Production

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 10