Blues Brothers Revue in voorbereiding Oplossing kerstpuzzel Het PUM in Den Bosch is gesloten op 27 en 28 februari Bij de achterpagina: De draaierij en werkplaats van de Rotterdamse brouwerij. Het is niet bekend wanneer deze foto is gemaakt Zoeterwoude De personeels vereniging Heineken Bluesband is druk doende met de voor bereidingen van een Blues Brothers Revue. Deze show, ge baseerd op de gelijknamige muziekfilm, zal 28 september tijdens het contactbiertje in De Hooiberg worden uitgevoerd. Ook Den Bosch krijgt de show te zien en wel tijdens het con tactbiertje van 12 oktober in de Cambrinuskelder. Aan de swin gende revue zullen vele be kende Heineken-gezichten deel nemen. Onder hen saxofonist Louis Eggen (DIM), Rose Haze- broek (Consumentenservice) en de bassisten Jan Ceelen (TD Den Bosch) en Ton Oostrum (RSD). Organisatoren Hans Marck en Peter Everts: "Per 1 januari is onze personeelsvereniging gestopt met optredens buiten Heineken. Dit jaar richten we onze interne activiteiten boven dien alleen op de Blues Brothers Revue. Buiten Heineken zullen we op eigen titel muzikaal actief zijn." Hans Marck heeft plannen voor het oprichten van een top 40-orkest. Peter Everts In het decembernummer van Vers van 't Vat stond een kerst puzzel, waar een prijsvraag aan was verbonden. Veel mensen stuurden deze puzzel in. De juis te slagzin luidde: 'Heineken wenst u prettige feestdagen'Uit de goede inzendingen, slagzin èn puzzel, hebben we de vol- treedt al op met twee nieuwe coverbands, waaronder het akoestische kwartet 'De Heren van Amstel'. "We hebben gemerkt dat het enthousiasme voor onze plan nen groot is. Wat betreft de Blues Brothers Revue is het leu ke dat veel meer mensen mee kunnen doen dan in de oude opzet. Veel blazers bijvoorbeeld. Tot voor kort konden naast de basismuzikanten nog een of twee gastsolisten meedoen. Door een continue bezettings wisseling tijdens de revue, heb ben we het ineens over tien a vijftien. Dat betekent wel dat we nu al starten met de repeti ties om straks in oktober iets goeds te kunnen brengen." Als extra garantie voor een goed geo liede show, is Maks van de Lint (van Kijkglas) bereid gevonden om de regie te doen. Maks heeft ervaring als regisseur van ama teur-toneelgezelschappen. gende drie prijswinnaars getrok ken: B.K. Wagenaar uit Tjalle- berd, L. Sleven uit Schijndel en C.A.M. v.d. Ouweland uit Horst. Zij hebben inmiddels een cadeaubon van 25 gulden thuis gestuurd gekregen. Hierboven ziet u de goede oplossing van de puzzel. De Heineken Bluesband 'Cool Rascals' vorig jaar tijdens een optreden in Rotterdam

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 31