Uitslag kaarsenwedstri j d Squashen bij Heineken Personeelsaanbieding computerprinter LU LU GQ Personeelsnummer: 30 Zoeterwoude De Vers van 't Vat-actie rond het Heineken jack was erg populair bij onze lezers. Velen stuurden een ant woord in om kans te maken op dit jack dat door Concern Marketing beschikbaar werd gesteld. Daarbij werden ant woorden gegeven variërend van 421 tot en met 751 kaarsen. Het enig goede antwoord was: 591 kaarsen. Hierdoor bleven er nog maar vijftig inzendingen over. Omdat het hier om een wat duurder cadeau ging, waarvan er bovendien slechts drie jacks werden verloot, is de selectie van de goede inzendingen extra streng geweest. Om even de Vers van 't Vat actieregels te her halen: geen dubbele inzendin gen, volledig adres en perso- neelsnummer. Bovendien moet bij elke gewone prijsvraag (dus niet bij de kleurplaten of kerst puzzels) een ansicht- of brief kaart worden ingezonden. Deze laatste eis is gesteld om een trekking eerlijk te kunnen laten verlopen. De heer C. van Es van de Juri dische Dienst trok uiteindelijk de volgende drie jack-winnaars: G. Pinxteren uit Mijdrecht, B. Hulsman uit Alphen aan den Rijn en M. Oudt uit Midden Beemster. Zij hebben inmiddels een Heineken jack toegestuurd gekregen. Zoeterwoude Heineken Zoe terwoude krijgt een eigen Squash Vereniging. Tenminste, als het aan collega's Onno Berghuis, Erwin Rosens en Sjoerd Timmermans ligt. Deze enthousiaste tot nu toe solistische squashers peilen momenteel bij andere collega's of er interesse bestaat om in Heineken-verband georgani seerd aan de slag te gaan. Want samen een balletje slaan is natuurlijk leuker, dan alleen. De drie denken daarbij aan het één keer per week spelen in bij voorbeeld Zoetermeer, waarbij een halfuur speeltijd mogelijk is. Qua contributie moet ge dacht worden aan 250 gulden voor een heel en 100 gulden per persoon voor een halfjaar squashplezier. Ook partners kunnen lid worden, fe hoeft geen gevorderde te zijn om mee te doen, want ook beginners en recreanten zijn van harte wel kom. Wie geen eigen racket heeft, kan er ter plekke een huren. Verder moet ieder lid zor gen voor eigen sportschoenen, waarvan de zolen niet vuil of zwart mogen zijn. Wie interesse heeft in deze "squashvereniging in oprich ting", of graag iets meer wil weten, kan contact opnemen met Sjoerd Timmermans. Zijn telefoonnummer is 071-457344. Let wel: de plannen kunnen alleen doorgang vinden bij genoeg animo. Tot nu toe zijn er twintig gegadigden. Hopelijk worden dat er nog meer. "Maar als het bij die twintig blijft zul len we kijken of we nog een keer onderling een toernooi kunnen regelen. Ons doel blijft uitein delijk: samen met collega's squashen", aldus Sjoerd Tim mermans. Rotterdam De Heineken Computer Vereniging stelt alle personeelsleden van Heineken in staat om via de HCV een Epson Stylus printer (inkjekt- printer) aan te schaffen. Het gaat hier om printers die zowel voor de Apple- als voor de DOS-com puters geschikt zijn. De aan bieding betreft de: Stylus 800 f 549,00 (incl. btw) Stylus Color f 1099,00 (incl. btw) Beide printers worden ge bruiksklaar geleverd, dus inclu sief printerkabel. Bij de Stylus Color hoort bovendien een pak met speciaal printerpapier. Dit levert naast de korting op de gewone winkelprijs nog Naam: Adres: O Postcode/woonplaats: GQ Telefoon Privé/Zakelijk: (f) Kamernummer/vestiging: (indien inhouding op salaris wordt gewenst) Soort printer: Handtekening: eens een extra korting op van 106 gulden. Printtechniek Het bijzondere van de printers is de toepassing van de zoge noemde 'piezo techniek'. Die zorgt voor een mooie afdruk en het systeem is bovendien milieuvriendelijk, omdat de printkop niet -zoals bij andere bubblejet printers- wordt weg gegooid, maar een printerleven lang meegaat. De kleuren-printer onder scheidt zich van alle overige printers door zijn hoge DPI-pres- taties. DPI staat voor Dots Per Inch. Dit zijn de puntjes die de printer per inch op het papier zet. In het geval van de Stylus Color zijn dat er maar liefst 720. In de praktijk komt het er op neer dat de kwaliteit van de uit draaien vergelijkbaar is met die van een kleurenfoto. Informatie Nadere inlichtingen over deze printers zijn te verkrijgen via René Roest (kamer 205 in Rot terdam Crooswijk. Telefoon 010-2249847). Ook kunt u bij hem een uitgebreid testrap port (inclusief kleurenuitdraai- voorbeeld) van beide printers opvragen. Als u een printer wilt bestel len, kunt u de hierbij afge drukte bestelbon ingevuld en ondertekend naar René Roest sturen. Doe dat wél vóór 28 februari 1995. Na ontvangst van uw bestelling wordt u zo spoedig mogelijk op het hoogte gesteld van de manier waarop de leve ring zal plaatsvinden (waar schijnlijk in maart)Betaling zal óf door inhouding op het sala ris gebeuren, of door contante betaling bij de levering.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 30