Afscheid L. Kraaijo Afscheid vier collega's waarop Cees jarenlang met het treintje van het onbemand transport is omgesprongen, sprak tot veler verbeelding. Abderrahmane El Hannouche is vanaf zijn komst naar Neder land in 1965 werkzaam geweest bij Vrumona bij de afdeling Verpakken. In zijn toespraak memoreerde Ben van der Wey- den het feit dat Abderrahmane door de jaren heen steeds op viel als een goede en betrouw bare me-dewerker. Een wat ver legen man, waarop je altijd kon rekenen. Ton Peeters hield tot slot een korte toespraak aan het adres van Johan van Vuuren. Vanaf het moment dat 'Puk', zoals hij door iedereen werd genoemd, in 1957 bij Vrumona kwam wer ken, bouwde hij een reputatie op door de vele grappen die hij met collega's heeft uitgehaald. Uiteraard werden ook hierbij weer de nodige voorvallen aan gehaald. Tot slot ontvingen de betrok kenen op deze druk bezochte afscheidsreceptie nog een aan tal fraaie cadeaus. Daarna wer den alle bezoekers in de gele genheid gesteld om persoonlijk afscheid te nemen van 11992 jaar Vrumona-ervaring. het echtpaar het met de Viet namese collega's heeft kunnen vinden. In zijn afscheidswoord bedankte Lex iedereen voor de afscheidscadeaus: een schil derij in laqué en een mini-lager- tank. Vietnam Lex Kraaijo, brewe ry manager bij Vietnam Brewe ry Ltd. is 1 januari officieel met tropenpensioen gegaan. Ter gelegenheid hiervan werd hem en zijn echtgenote Edel een afscheidsreceptie aangeboden op 3 december in de kantine van de brouwerij. Daarbij waren de complete brouwerijstaf en alle medewerkers aanwezig. Lex werd toegesproken door J. Doy- er en door diverse collega's. Zo vertelden acht Vietnamese medewerkers zowel in het Bunnik Bij Vrumona werd 7 december een receptie gehou den ter gelegenheid van het afscheid van de heren J. van den Bosch (22 dienstjaren), C. Dave laar (31 dienstjaren), A.M. El Hannouche (29 dienstjaren) en J.C.C.Th, van Vuuren (3792 dienstjaren). Medewerker Interne Dienst Jaap van den Bosch werd toege sproken door Chiel Veenendaal die onder andere de overkomst van Jaap van Hattem naar Bun- nik memoreerde. Na sluiting van de vestiging Hattem in 1983 is Jaap bij Vrumona gaan wer ken. Als gevolg hiervan moest hij dagelijks 170 kilometer, zijn de de afstand Wezep-Bunnik, overbruggen. Ondanks deze belastende factor bleef Jaap gedurende de jaren altijd een goedgehumeurd en opgewekt mens. Groepsleider Intern Transport Cees Davelaar werd toegespro ken door Jan Vervoorn, die een groot aantal anekdotes aan haalde. Met name de manier Engels als in het Vietnamees wat hem of haar het meest had getroffen in de omgang met Lex. Zij waren daarin zeer eerlijk. Edel Kraaijo sprak hen daarna in het Vietnamees toe. Hiemit bleek nog eens hoezeer V.l.n.r.: A. El Hannouche, f. van Vuuien, C. Davelaar en J. van den Bosch

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 28