Uitslag kleurwedstrijd Heineken- ontvangstruimte in De Kuip De redactie werd de afgelopen weken overspoeld met kleur platen. Heel veel kinderen van Heineken-medewerkers, zowel uit binnen- als buitenland, stuurden hun kleurplaat in. De jury had er dan ook heel veel werk aan om tot een goede keu ze te komen. Uiteraard werden daarbij twee dingen in de gaten gehouden: of het ging om fami lieleden van Heineken-perso- neel (kinderen/kleinkinderen) en of de inzendingen binnen de leeftijdscategorie vielen (tot vijf tien jaar). Ook werd gekeken naar creativiteit en het gebruik van kleur. Alle categoriewinnaars endege nen die een aanmoediging ver dienden, hebben inmiddels hun prijs ontvangen. Bij dit bericht zijn de drie winnende kleurpla ten afgedrukt. Categorie tot 6 jaar Gewonnen door Marleen v.d. Aa uit Boxtel (5 jaar). Aanmoedigingsprijs: Sylvana Schouten uit Stompwijk (2 jaar) Categorie 6 tot 9 jaar: Gewonnen door Chaimaa Aitlayachi uit Utrecht (7 jaar) Aanmoedigingsprijs: Mandy Coolen uit Landgraaf (6 jaar) Categorie 9 tot 15 jaar: Gewonnen door Koen de Bruin uit Uithoorn (11 jaar) Aanmoedigingsprijs: Antoon Nelis uit Santpoort (9 jaar) Rotterdam Voetbalstadion De Kuip in Rotterdam is sinds kort een Heineken-ontvangst- ruimte rijker. Deze bevindt zich op de tweede ring van het pas gerenoveerde stadion van Feijenoord, en telt twaalf zit plaatsen. Heineken en Pepsi zullen de ruimte gebruiken om relaties te ontvangen en verga- De ontvangstruimte van Heineken in De Kuip deringen te houden. Verder is deze ontvangstruimte opgeno men in de rondleidingen door De Kuip, waardoor menig bestuurslid van zowel Neder landse als buitenlandse voet balclubs dit stukje 'Heineken' al eens van binnen heeft gezien. De Heineken-ontvangstruimte is ontworpen door Ruud Mis pelblom van het Heineken Bouwadviesburo. Beheerder is Aad van der Wal van de vesti ging Rotterdam Crooswijk.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 24