Dankbetuigingen 23 Mijn vrouw en ik willen u allen bijzonder bedanken voor de warmte en hartelijkheid die wij van u mochten ondervinden tijdens mijn afscheidsreceptie te Zoeterwoude. Bovendien zijn wij verrast door het prachtige cadeau, waarvan wij te zijner tijd volop hopen te genieten. Mijn afscheid bij Heine ken heb ik ervaren als een unieke gebeurtenis. Ik zal mijn collega's, de vele medewerkers en het Heineken-bedrijf missen, maar dit prachtige afscheid maakt de acceptatie gemakkelijker. Schiedam, 16-1-1995 H.F.M. Coebergh Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor de prachtige plant en de envelop die ons aangeboden werden ter gelegenheid van ons gouden huwelijksfeest. De goede wensen per post, de vele bloemen, cadeaus en belangstelling, maakten het voor ons en onze kinderen een onvergetelijke dag. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Lenard en Mien van Liempt Hierbij wil ik de directie van Heine ken hartelijk danken voor het mooie kerstpakket. Tevens wens ik iedereen een gezond 1995 toe. H.van der Sluijs Het moet toch voor alle Heineken- medewerlcers een geruststellende gedachte zijn te weten dat Heine ken ook na pensionering met zijn ex-medewerkers sympathiek blijft meeleven. Ook dit jaar was het zojuist ontvangen kerstpakket weer geweldig. Hartelijk dank daarvoor en wederzijds wens ik u, mede namens mijn vrouw, zowel zakelijk als privé, een voorspoedig 1995. Th.f. Stevens Op 6 december 1994 herdachten mijn vrouw en ik een respectabel aantal jaren huwelijkstrouw. Blij verrast waren wij dat wij namens de directie van Heineken een prachtig boeket, alsmede een doos met ver schillende produkten van ons concem-aanbod mochten ontvan gen. Hiervoor willen wij onze zeer hartelijke dank betuigen. Fam. P.F. v.d. Leelie Mijn actieve dienst heb ik helaas om gezondheidsredenen moeten beëindigen. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie van Heineken, collega's en vrienden bedanken voor het vertrouwen en de prettige samenwerking, die ik al die jaren heb mogen ondervinden. Wim Kuijpers Met zeer veel plezier denken mijn vrouw, mijn kinderen, mijn klein dochter en ik terug aan de afscheidsreceptie op 30 november jongstleden. Vooral de grote opkomst, zowel van collega's als van oud-collega's, kwam bij ons erg warm over en zal voor ons onvergetelijk blijven. Ook Sint Nicolaas danken we nog hartelijk dat hij de tijd en moeite genomen heeft om de receptie luister bij te zetten. Hartelijk dank voor de cadeaus, bloemen, cadeaubonnen en schriftelijke reacties voor mijn afscheid Siger Seinen Een afscheid om van te dromen. Wat een heerlijk feest was het op 2 december jongstleden in de Cambrinuskelder te 's-Hertogen- bosch. Wij blijven daar altijd een goed gevoel aan overhouden. Het was weer ouderwets gezellig en druk. Bedankt voor de hartelijke woorden, het prachtige gedicht, de bloemen, cadeaus, faxen, brieven en de schitterende muziek. Vooral dank voor de persoonlijke aanwezigheid van zoveel medewer kers, oud-medewerkers, collega's en oud-collega's. Bedankt voor alle goede wensen. En dat het jullie allen erg goed mag gaan in de toekomst bij het fantastische Heineken-bedrijf. Anneke en Ton de Groot Tien oud-medewerkers van 'onze' brouwerij volgden met hun dames in december nog de cursus 'Een Nieuwe Toekomst'. We hadden met elkaar een goede week. Ideeën werden uitgewisseld en we leerden met elkaar en van elkaar hoe vrije tijd zinvol kon worden benut. Inspanning en ontspanning wisselden elkaar af. Daarom: Dank aan de directie vari onze brouwerij en Personeelszaken Den Bosch voor uw inspanningen. B. Burgers, Th. Coppens, F. Donkers, J. de Koning, P. Laurysen, P.Leenders, A. van Nunen, W. Poelman, C. Schapendonk en L. v.d. Velden Graag willen mijn vrouw en ik iedereen, en in het bijzonder Wim Groen in 't Woud en Ron Weber, bedanken die ervoor gezorgd heeft dat mijn afscheid van Heineken, in verband met mijn pensionering, zo'n grandioos feest is geworden. Kosten noch moeite werden gespaard om deze dag voor ons hele gezin tot een onvergetelijke dag te maken. Geweldig verrast waren wij met de mooie cadeaus, die wij van de vele Heineken-collega's, de verschillende andere brouwerijen en de diverse relaties ontvingen. Deze dag zal tot in lengte van dagen in onze herinnering blijven. Nogmaals onze hartelijke dank. Paula en Rien Emmen Wij willen Heineken Nederlands Beheer hartelijk danken voor het prachtige bloemstuk, het dranken- pakket en de envelop die wij ter ere van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. Nell en Lex van Berge Mede namens mijn kinderen en kleinkind, wil ik alle 'oud'-collega's van Wim Schellingerhout bedanken voor hun aanwezigheid tijdens de crematie-plechtigheid. De belang stelling was overweldigend en geeft ons veel steun bij de verwerking van het verlies van mijn man, onze vader en opa. Heel veel dank daarvoor. Rie Schellingerhout- Maly en kinderen Ook namens de kinderen Cathy en Patrick wil ik u via deze weg bedanken, heel erg bedanken voor de hulp en steun, die wij van u allen kregen en krijgen. Ook dat u in zo'n groot aantal aanwezig was op het moment dat Joop nog bij ons was. Joop, mijn man, echtgenoot en vader ging altijd met plezier naar zijn werk, bijna 33 jaar. Hij ging mee van Rotterdam naar Zoeter woude. Heineken was zijn hart en ziel, dat bleek wel toen de cup bij u stond. De drie-, vier- en vijfploegen dienst heeft hij meegemaakt. Het laatste beviel hem goed, dat merkte iedereen. Hij had het naar zijn zin en er waren zoveel plannen. Dan het ogenblik, die klap, de onwerkelijkheid voor iedereen en voor ons, nog steeds. Joop kende zoveel namen, zoveel mensen. Daarom willen wij u bedanken. Het geeft ons kracht en steun. Joke, Cathy en Patrick de Wolff en familie

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 23