Buitenland (Vervolg Kroniek van pagina 19) Brazilië De heer C. Inaraja Gonzalez heeft zijn uitzending naar Fomento Economico Mexicano S.A. te Monterrey in Mexico als quality assurance manager beëindigd en is per 1 januari 1995 uitgezonden naar Brazilië, waar hij de functie zal bekleden van technological controller bij Kaiser S.A. Cervejas te Jacarei. Burundi De heer G. Cubié is per 1 januari 1995 uitgezonden naar Burundi, waar hij de functie zal bekleden van Conseiller Logistique bij Brarudi S.A.R.L. te Bujumbura, Burundi. De heer Cubié was voor heen werkzaam als directeur Logis tique bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa, Zaïre. Indonesië De heer A.H.J. Centen is per 10 januari 1995 teruggekeerd uit Indonesië, waar hij werkzaam was als technological controller bij P.T. Multi Bintang Indonesia te Jakarta. De heer Centen heeft per diezelfde datum een nieuwe functie in Zoe terwoude aanvaard als senior technological consultant bij de H.T.S. Support Europa. Curasao De heer H.F. de Vries is per 24 december 1994 teruggekeerd uit Curacao, waar hij gedetacheerd was voor een periode van vijf maanden bij Antilliaanse Brouwerij N.V. te Willemstad als installation coordinator. De heer M. van Geldern is per 15 januari 1995 uitgezonden naar Curacao, alwaar hij de functie zal bekleden van area export manager bij Heineken Trading Curacao N.V. te Willemstad. Griekenland De heer D. Jacques is per 1 januari 1995 vanuit The Whitbread Beer Company te Samlesbury (Engeland) uitgezonden naar Griekenland, waar hij de functie zal bekleden van brewery manager bij Athenian Breweries S.A. te Patras. De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Congo De heer R.H. Siwalette is per 15 januari 1995 uitgezonden naar Congo, waar hij de functie zal uitoefenen van ingénieur pour Pro jets d'Harmonisations bij S.A. des Brasseries du Congo te Brazzaville. Nigeria De heer H. van Klompenburg is per 2 januari 1995 gedetacheerd naar Nigerian Breweries Plc. te Lagos, Nigeria, voor een periode van ongeveer zes maanden. Hij zal daar de functie uitoefenen van trainee brewer. Hongarije De heer Th.A.C. Migo is per 1 december 1994 uitgezonden naar Hongarije, waar hij de functie zal bekleden van marketing and sales manager bij Komaromi Sörgyar RT te Budapest. Nederland De heer A.L. Lopez Diaz is per januari 1995 vanuit S.A. El Aguila te Madrid in Spanje uitgezonden naar Heineken Nederlands Beheer B.V. (Corporate Finance) te Amsterdam, waar hij de functie zal uitoefenen van Controller. De heer O. Frady is per 1 januari 1995 vanuit Brasseries Heineken S.A. te Rueil-Malmaison in Frankrijk uitgezonden naar Heineken Nederlands Beheer B.V. (Corporate Marketing Department) te Amsterdam, waar hij de functie zal uitoefenen van international brandmanager Heineken. Papoea Nieuw-Guinea De heer W.S. de Jonge is per 1 januari 1995 temggekeerd uit Papoea Nieuw-Guinea, waar hij werkzaam was als group technological controller bij South Pacific Breweries Ltd. in Port Moresby. De heer De Jonge heeft per diezelfde datum een nieuwe functie in Zoeterwoude aanvaard als hoofd Bedrijfstechnologische Dienst. Rwanda De heer G.H. Alberda is per 15 december 1994 gedetacheerd naar Bralirwa S.A.R.L. te Gisenyi in Rwanda, waar hij de functie uitoefent van chef Bouteillerie Garage voor een periode van ongeveer drie maanden. Thailand De heer J.O. Dik is per 3 december 1994 gedetacheerd naar Thailand voor een periode van vier maanden als installation specialist bij Thai Asia Pacific Brew. Ltd. te Bangkok. Zaïre De heer M.R.G.J.G. Bourguignon is per 19 januari 1995 uitgezonden naar Zaïre, waar hij de functie zal bekleden van technical training manager Afrique Centrale bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa. De heer Bourguignon was voorheen werkzaam als coordinateur général des Formations bij Brarudi S.A.R.L. te Bujumbura in Burundi. De heer R. de Koning volgt per 1 januari 1995 de heer G. Cubié op als directeur Logistique bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa. De heer De Koning was voor deze benoeming werkzaam als auditeur interne bij dezelfde brouwerij. Rectificatie: In de vorige maand gepubliceerde lijst Jubilea en Pensioneringen in 1995 is de naam W.G.A. Barthel verkeerd gespeld. Bij 1 maart staat foutief 'Bartell'.

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 22