Huwelijken
Geboorten
Geslaagd
18
Den Bosch
Mw. M.C.M. Geurts (Proces-
automatisering) met H.F. Massöe
Bunnik
C. de Bas (Intern Transport) met
mw. E. Langendijk
R.A. Wakanno (Kwaliteitsdienst)
met mw. Z. Balikpapan
Horecagebieden
Mw. D.E.D. Bmist (Verkoop
Binnendienst Limburg) met
E. Vogelzang
Zoeterwoude
S. Saglam (Verpakken) met
mw. H. Kabaktepe
A.C. Bosma (Verpakken) met
mw. J.L.G. van Groningen
Mw. C.T. Modderkolk (Centraal
Betalings Verkeer) met H.W. Algera
De gegevens voor deze
rubriek worden geleverd
door de desbetreffende
PZ-diensten
Amsterdam
Tom, z.v. mw. M.G.H. van Raay
(Coordination Management
Africa/Middle East)
Stijn, z.v. C.J.G. Nouwens
(Corporate Fiscal Affairs)
Ghislaine, d.v. A.W. Tseng
(Corporate Information Systems)
Derelc, z.v. mw. M. Julio (Corporate
Public Affairs) en A.A. van Roon
(Financiële Consolidatie)
Savannah, d.v. Q.M.M. van Trigt
(Interne Dienst Communicatie)
Casper, z.v. mw. C.G.A. Kroon
(Planning Control Export)
Den Bosch
Milou, d.v. J.L.M. Siegers (Brouwen)
Bente, d.v. L. van Grunderbeek
(Technische Dienst)
Jerry, z.v. en Michelle, d.v. H.J.M.
van Linschoten (Verpakken)
Bunnik
Nicole, d.v. R.W.D. Jansen
(Horeca Verkoop)
Horecagebieden
Evelyn, d.v. mw. C.J.H.G. van
Lieshout (Verkoop Horst)
Wouter, z.v. J.J. Henderiks
(Groningen/Friesland/Drenthe)
Rotterdam
Ayla, d.v. mw. M. Schallig-
de L.A. Ibanez (Operationele
Ondersteuning/Systeem beheer)
Zoeterwoude
Thijs, z.v. F.J.E.M. v.d. Vreede
(Sensory Product Evaluation)
Bjom, z.v. J.P.N. van Rijn
(Verpakken)
Pascal, z.v. M.J.D. v.d. Linden
(Verpakken)
Romana, d.v. E. Affourtit
(Interne Accoutants Dienst)
Den Bosch
Voor het diploma Heftruckbestuur
der (praktijk en theorie):
J. Dubbeld (Verpakken)
Voor het diploma Heftruckbestuur
der (praktijk): R. Ramos Gomez
(Verpakken)
Voor het basisdiploma Beveiliging:
R. Mandingers (Interne Dienst)
Voor het diploma Mechanisch Ope-
rator-B: J. Marijnissen (Verpakken)
Voor het diploma N15211 Milieu
beleid: C. Diesveld (Milieu)
Voor het vakdiploma Beveiliging:
M. de Gier (Interne Dienst)
Voor het diploma Engels voor begin
ners: C.F. Guit, J.W. v.d. Kallen,
A.T.J, van Osch en W. Zaunbrecher
(allen Technische Dienst)
Horecagebieden
Voor het diploma Magazijnbeheer:
J. Ruiter (Drankenhandel Grou)
Voor het diploma Vakbekwaam
heid Cafébedrijf: J.E. Veenman
(Drankenhandel Horst)
Voor het diploma Leergang Control
ler: I.C.M. van Kronenburg-Kemps
(Administratie Eindhoven)
Voor het diploma Moderne Bedrijfs
administratie (MBA): H.E.G. van
Drunen (Administratie Brabant)
Voor het diploma Heftruck
chauffeur: A.N. Kind (Magazijn
Dordrecht)
Rotterdam
Voor het diploma Frans:
mw. B. Niewold-Robertus en
mw. A. Gravenstein (beiden Export
Transport Afdeling Orderbehande
ling Traffic)
Zoeterwoude
Voor het diploma VaPro leerlingwe
zen procesoperator-A: R.J. Aarding
en D. Voorzaat (beiden Verpakken)
Voor het diploma VaPro leerlingwe
zen procesoperator-B: E.H. Kotte en
J.C. Janssen (beiden Brouwen)
Voor het diploma VaPro leerlingwe
zen procesoperator-CT
P.A. Schlaepfer (Energie)
Voor het diploma VaPro leerlingwe
zen laborant: H. Flux (Verpakken)