Huwelijken Geboorten Geslaagd 18 Den Bosch Mw. M.C.M. Geurts (Proces- automatisering) met H.F. Massöe Bunnik C. de Bas (Intern Transport) met mw. E. Langendijk R.A. Wakanno (Kwaliteitsdienst) met mw. Z. Balikpapan Horecagebieden Mw. D.E.D. Bmist (Verkoop Binnendienst Limburg) met E. Vogelzang Zoeterwoude S. Saglam (Verpakken) met mw. H. Kabaktepe A.C. Bosma (Verpakken) met mw. J.L.G. van Groningen Mw. C.T. Modderkolk (Centraal Betalings Verkeer) met H.W. Algera De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende PZ-diensten Amsterdam Tom, z.v. mw. M.G.H. van Raay (Coordination Management Africa/Middle East) Stijn, z.v. C.J.G. Nouwens (Corporate Fiscal Affairs) Ghislaine, d.v. A.W. Tseng (Corporate Information Systems) Derelc, z.v. mw. M. Julio (Corporate Public Affairs) en A.A. van Roon (Financiële Consolidatie) Savannah, d.v. Q.M.M. van Trigt (Interne Dienst Communicatie) Casper, z.v. mw. C.G.A. Kroon (Planning Control Export) Den Bosch Milou, d.v. J.L.M. Siegers (Brouwen) Bente, d.v. L. van Grunderbeek (Technische Dienst) Jerry, z.v. en Michelle, d.v. H.J.M. van Linschoten (Verpakken) Bunnik Nicole, d.v. R.W.D. Jansen (Horeca Verkoop) Horecagebieden Evelyn, d.v. mw. C.J.H.G. van Lieshout (Verkoop Horst) Wouter, z.v. J.J. Henderiks (Groningen/Friesland/Drenthe) Rotterdam Ayla, d.v. mw. M. Schallig- de L.A. Ibanez (Operationele Ondersteuning/Systeem beheer) Zoeterwoude Thijs, z.v. F.J.E.M. v.d. Vreede (Sensory Product Evaluation) Bjom, z.v. J.P.N. van Rijn (Verpakken) Pascal, z.v. M.J.D. v.d. Linden (Verpakken) Romana, d.v. E. Affourtit (Interne Accoutants Dienst) Den Bosch Voor het diploma Heftruckbestuur der (praktijk en theorie): J. Dubbeld (Verpakken) Voor het diploma Heftruckbestuur der (praktijk): R. Ramos Gomez (Verpakken) Voor het basisdiploma Beveiliging: R. Mandingers (Interne Dienst) Voor het diploma Mechanisch Ope- rator-B: J. Marijnissen (Verpakken) Voor het diploma N15211 Milieu beleid: C. Diesveld (Milieu) Voor het vakdiploma Beveiliging: M. de Gier (Interne Dienst) Voor het diploma Engels voor begin ners: C.F. Guit, J.W. v.d. Kallen, A.T.J, van Osch en W. Zaunbrecher (allen Technische Dienst) Horecagebieden Voor het diploma Magazijnbeheer: J. Ruiter (Drankenhandel Grou) Voor het diploma Vakbekwaam heid Cafébedrijf: J.E. Veenman (Drankenhandel Horst) Voor het diploma Leergang Control ler: I.C.M. van Kronenburg-Kemps (Administratie Eindhoven) Voor het diploma Moderne Bedrijfs administratie (MBA): H.E.G. van Drunen (Administratie Brabant) Voor het diploma Heftruck chauffeur: A.N. Kind (Magazijn Dordrecht) Rotterdam Voor het diploma Frans: mw. B. Niewold-Robertus en mw. A. Gravenstein (beiden Export Transport Afdeling Orderbehande ling Traffic) Zoeterwoude Voor het diploma VaPro leerlingwe zen procesoperator-A: R.J. Aarding en D. Voorzaat (beiden Verpakken) Voor het diploma VaPro leerlingwe zen procesoperator-B: E.H. Kotte en J.C. Janssen (beiden Brouwen) Voor het diploma VaPro leerlingwe zen procesoperator-CT P.A. Schlaepfer (Energie) Voor het diploma VaPro leerlingwe zen laborant: H. Flux (Verpakken)

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 18