H.F.M. Coebergh koninklijk onderscheiden De heer H.F.M. Coebergh, per 1 januari met pensioen, is sinds kort Officier in de Orde van Oranje Nassau. Hij kreeg de bij deze koninklijke onderscheiding behorende versierselen 8 december uit handen van de burgemeester van Schiedam, de heer R. Scheeres. De heer en mevrouw Lubbers (links op de foto) en de heer A en mevrouw Coebergh tijdens de receptie in Rotterdam Dit gebeurde tijdens het afscheid voor externe relaties, dat werd gehouden bij de Koninklijke Roei- en Zeilver eniging De Maas te Rotterdam. De heer Coebergh en zijn gezin waren daar per Heineken Post koets heen gebracht door de tot in de puntjes geklede Heineken- koetsiers. Onder de honderden aanwezigen uit binnen- en bui tenland bevonden zich zijn col lega's (en medegastheren) van de Raad van Bestuur, de heer en mevrouw Lubbers, burgemees ter Peper van Rotterdam, en vele relaties uit de brouw- en gedistilleerdwereld. De Roode (COR) en de heer De Man (HTS). De laatste bood de afscheidnemer het voor de gele genheid gebrouwen bier 'Coe bergh speciaal' aan. De onge veer 400 aanwezigen konden na afloop een flesje hiervan mee nemen naar huis. Coebergh sprak een dankwoord uit, waar in hij zijn beide secretaresses en zijn chauffeur niet vergat. Tijdens de receptie wachtte de afscheidnemer buiten nog een aubade van de Heineken Fanfare. Het scheidende lid van de Raad van Bestuur kreeg vele geschen ken. Ondermeer een 'Travel Guide', waarin diverse direc teuren anekdotes aanhalen van de bezoeken aan buitenlandse vestigingen. De heer Coebergh vond het bezoeken van buiten landse vestigingen van belang om goed op de hoogte te zijn van de lokale situaties. Deze en de diverse andere afscheidsdiners en -bijeenkom sten van de afgelopen periode, mondden 16 december uit in het grote interne afscheid van de heer Coebergh. In het Heineken-ontvangstge- bouw De Hooiberg in Zoeter- woude, kreeg hij namens alle medewerkers door de Raad van Bestuur een cruise door Scandi navië aangeboden. Sprekers waren ceremoniemeester Hof huis, de heer Vuursteen, de heer De heer Coebergh nam in Rotterdam ook afscheid van het naar hem genoemde Heineken paard 'Hans'. Hij kreeg het naambordje ter herinnering mee

Vers van 't Vat | 1995 | | pagina 13