Postagentschap vernieuwd Hoofddorp verfraait entree 30 M Beloning Aanmoediging Den Bosch J.H. van Wanrooy (Verpakken) 150,00 H.H.F.M. van Hoek (Verpakken) 100,00 W.A.P.M. Erkeland (O.M.B.) 150,00 R.L.P. Doeve (Gistkelder) 275,00 J.J.N. Kuipers M.F.H100,00 A.P.J. Stolzenbach (Verpakken) 500,00 AJ. Eberg/F.G.M. Jonkers/ 75,00 MJ. v.d. Velden (Verpakken) 150,00 W.A.P.M. Erkeland (O.B.E.) 150,00 H.A.J. de Kort (Belading Export) 100,00 A.M.J. v.d. Pasch (Intern Transport) 200,00 P.S. Thelen (Verpakken) 75,00 Zoeterwoude Het PTT post agentschap en de Heineken kas in Zoeterwoude zien er sinds kort moderner, klantvriende lijker en vooral meer open uit. In slechts zes werkdagen on dergingen ze een flinke gedaan teverwisseling. Voorheen kon den de medewerkers van de kas en het postagentschap al leen door een glazen ruit praten met hun klanten. Na de ver bouwing in november zijn de glazen loketten verdwenen. Net als in andere onlangs ge moderniseerde postkantoren en -agentschappen, zijn de balies geheel open. Ook hier zijn de huiskleuren van de PTT (rood-blauw-geel en groen) toegepast. De twee balies zijn identiek. Reageren de klanten tot nu toe allemaal enthousiast op de ver anderingen, voor de kasmede werkers is het nog even wen nen. Want achter de balies is, uit veiligheidsoverwegingen, ook een aantal zaken veranderd. Wat hetzelfde is gebleven, is het servicepakket dat de klanten wordt aangeboden. Met als laatst toegevoegde service de mogelijkheid om buitenlands geld op te nemen. Hoofddorp Het verkoopkan toor van het horecagebied Amsterdam/Utrecht heeft de entree verfraaid. De meest op vallende verandering is dat de balie verplaatst is naar de wand tegenover de toegangsdeur. Re-ceptioniste/telefoniste Jose phine van Walbeek heeft daar door sneller contact met dege nen die het verkoopkantoor binnentreden. Bezoekers wor den door de nieuwe situatie gastvrijer ontvangen. Ook het interieur van de hal is gewijzigd. Op een moderne manier zijn het Heineken-groen en Amstel- rood toegepast. Dezelfde kleu ren zijn terug te vinden in de geheel vernieuwde toiletgroe pen. De eveneens veranderde spreekkamer krijgt nog nieuw meubilair. In de komende jaren zullen meer ruimtes in het pand in verschillende fases worden aangepast. Alle aanpassingen gebeuren in overleg met het Heineken Bouwadviesburo.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 30