Afscheid A. de Haas Afscheid mevrouw C.M.H. Beyen-Verwey 25 jaar A. Nijhof Afscheid Q.A.D. Emmen Lemmer Op 25 november vond in Lemmer de afscheids receptie plaats van Arie de Haas. Arie werkte als bouwkundig adviseur. De heren Vriens en Smith spraken hem toe en wis ten daarbij de nodige anekdotes te vertellen. Vervolgens over handigden zij een diaprojector met scherm. Daarna sprak de heer De Milliano, de allereerste 'klant' van Arie vanuit Cad- zand, zijn waardering uit over Heineken en over Arie. Nadat ook zoon Herman een toespraak had gehouden, kwam Arie zelf aan het woord. Gekleed in zijn karakteristieke regenjas wist hij de zaal op zijn eigen wijze aan het lachen te maken. Symbo lisch overhandigde hij zijn opvolger zijn oude duimstok. Niet alleen Arie, maar ook zijn woorden 'Heineken is méér' zullen lang herinnerd worden. heeft zij gewerkt als verkoopte lefoniste bij Drankenhandel Nijmegen B.V. Verschillende anekdotes werden voor het voet licht gebracht. Ook werd er stil gestaan bij de altijd positieve wijze waarop zij de voor de dran kenhandel zo belangrijke con tacten met de klanten wist te onderhouden. Dat de klanten dit zelf ook hebben gewaar deerd, bleek overduidelijk uit de enorme opkomst. Zeer veel horecarelaties namen de moei te in De Boterwaag persoonlijk afscheid te nemen, zodat Kitty overladen werd met bloemen en cadeaus. Nijmegen Op 30 november werd er in de Boterwaag op de Grote Markt te Nijmegen een receptie gegeven ter ge legenheid van het afscheid van mevrouw C.M.H. Beyen- Verwey. Mevroüw Beyen, beter bekend als Kitty, werd toege sproken door de heren Hage- man en Wellner. Uiteraard werd daarbij uitgebreid ingegaan op haar ruim 37,5-jarig dienstver band. De laatste tientallen jaren Papoea Nieuw Guinea De heer A. Nijhof, chief engineer S.P. Brewery in Papoea Nieuw Guinea, vierde 1 november zijn 25-jarig dienstjubileum bij Hei neken. In het bijzijn van zijn vrouw werd Alfred tijdens de lunch in het Lae Inter Hotel toe gesproken door Ton Blum. Deze memoreerde dat Alfred de helft van zijn dienstverband in het buitenland heeft doorgebracht. Vervolgens kreeg Alfred Nijhof de gouden ster opgespeld en kreeg hij namens directie en collega's een golftas aangebo den. Zijn vrouw Nel kreeg een 'putting improver' en een rui ker. Alfred vermeldde in zijn dankwoord dat hij 25 jaar gele den nooit had kunnen vermoe den anno 1994 in Papoea Nieuw Guinea te zullen zijn. 's Avonds werd nog een recep tie gehouden in de staffbar, waar Alfred namens het personeel een originele 'Bird of Paradise' putter kreeg overhandigd. de receptie ook zorgde voor een muzikale noot. Rien werd toe gesproken door zijn chef Wim Groen in 't Woud, die als het ware de 'rode draad' vormde voor de vele activiteiten tijdens de receptie. Een optreden van het Ceacilia-koor uit Rotterdam met een toespraak door de heer van Gastel, werd gevolgd door de uitreiking van een cadeau door vier collega-brouwerijen. Hierna droeg de jongste zoon een gedicht voor over 'pen sioen'. De afdeling van Rien Emmen overhandigde hem een cheque voor een verblijf in Cen ter Pares. Zoeterwoude Op 1 december werd afscheid genomen van de heer Q.A.D. Emmen, mede werker Claimverkeer en Bruik leengoederen binnen de Com merciële Service Horeca. Na een voorontvangst in de Kope ren Ketel, wachtte hem en zijn familie een groot feest in de Hooiberg. Zijn entree werd tot grote verrassing van Rien Emmen begeleid door de Hei neken Blues Band, die later op

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 29