25 jaar G. Vissers en J. Wijnen Afscheid S. Seinen Afscheid J.J.D. Clement en A.A.M. de Groot Den Bosch De heren G. Vis sers (rechts) en J. Wijnen vier den 3 november hun 25-jarig jubileum bij Drankenhandel Dorst-Liebrand-Olderaan in Den Bosch. Gerrit Vissers kwam 17 oktober 1969 in dienst als chauffeur van de drankenhan del. Sinds 1989 is hij orderver zamelaar. Hij staat volgens de sprekers bekend om zijn grote inzet en accurate werkwijze, fan Wijnen, kwam eveneens op 17 oktober 1969 in dienst als chauffeur en is dat tot op heden nog. Hij staat bekend om zijn klantgerichtheid en commer cieel gevoel. Beide heren en hun familieleden werden verrast met een boottocht om op gepas te wijze op de plek van hun receptie te komen. Ze genoten zichtbaar van de rond hun per soon georganiseerde festivitei ten. Bij het opspelden van de versierselen memoreerde de heer Olthoff enige voor Jan en Gerrit bekende situaties van zo'n 25 jaar geleden. De heer Van der Sterren schetste vervolgens treffend de loopbaan van beide heren. Tot slot overhandigde hij de cadeaus. Ook werd er nog een toneelstuk door de collega's opgevoerd. Zoeterwoude In de Van Swie- tenzaal werd 30 november af scheid genomen van S. Seinen van Bureau Overlegstructuren HNB. Siger, zijn vrouw, kinde ren en kleinkind, werden ont vangen door Frans Versteeg. Deze was ook de eerste spreker tijdens de druk bezochte recep tie. Hij noemde Siger een 'ge waardeerde collega'. René den Dubbelden vertelde over haar eerste ontmoeting met Siger bij de Gedistilleerd en Wijngroep. Ze noemde Siger de 'vertrou- wensman' van de afdeling, die zeker door iedereen zal worden gemist. Een zoon van Siger ver telde in een humoristisch be toog dat hij eigenlijk nooit goed begrepen had wat zijn vader in zijn laatste functie nu precies had gedaan. Siger dankte daar na iedereen voor de samen werking. Hij gaf ook het OR- werk binnen Heinelten een pluim. Daarna konden de vele aanwezigen, onder wie veel oud-collega's en leden van de verschillende OR'en afscheid van hem nemen. Den Bosch Op vrijdag 2 december namen de heren Jan Clement (rechts) en Ton de Groot afscheid van de Bossche Brouwerij. Clement deed dit na 32 dienstjaren, De Groot na bij na 27 jaar. Tijdens een zeer druk bezochte en ouderwets gezelli ge receptie stonden zij in het middelpunt van de belangstel ling. Projectleider Technische Dienst Jan Clement werd toe gesproken door zijn chef, Ad van den Bovenkamp die een paar anekdotes aanhaalde. Na zijn speech werd Jan toegezon gen door een aantal collega's. Zij hadden voor Jan Clement een plexiglas buis vervaardigd met daarin een stuk hoogspan ningskabel uit 1984, wat herin nerde aan de toen ondergelopen Kelders. Daarna sprak Herman Ubbink Ton de Groot toe. Hij belichtte de carrière van Ton. Piet van de Grint sprak namens de afdeling waar Ton de Groot lang de scepter heeft gezwaaid, en bedankte hem voor de goede en onvergetelijke tijd. Tijdens de felicitaties zorgde Carna valsband 'De Laatbloeiers' voor een muzikale ondersteuning.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 28