Lekker maaltje voor hengelvereniging Personeelsfeest Gelderland/Overijssel Heineken Fotoclub exposeert Scheveningen Heineken Hengelvereniging Zoeterwoude organiseert ongeveer zes keer per jaar een zeevistocht. Zo gingen op 26 november negen tien leden in Scheveningen aan boord van een boot om hun geluk op zee te beproeven. De hengelaars hoopten 'gul' te van gen. Dat is een kleine kabel jauw, die zo'n 110 centimeter kan worden. Zulke vissen kun nen wel dertig pond worden. Voor de hengelaars betekent het een uitdaging zo'n groot exem plaar uit het diepe te kunnen vissen. Maar de gullen lieten zich niet zien op 26 november. "Als je hengel beweegt, weet je nooit wat er aanzit," zegt Tjeerd Rozema, bestuurslid van de zee vissectie. "Het is altijd een ver rassing. Terwijl je ophaalt, voel je aan het gewicht wel of het een gul is of nietHet was eigen lijk best een teleurstelling dat we er geen gevangen hebben." In plaats daarvan hapte de wij ting gretig toe, zodat alle hen gelaars met een volle emmer naar huis konden. Als het weer het toelaat, ver trekt de Heineken Hengel vereniging Zoeterwoude op 17 december opnieuw voor een- zeevistocht. Daarna staan er tochten op het programma in de maanden maart en april. Wie belangstelling daarvoor heeft, kan contact opnemen met Tjeerd Rozema, toestel 6921 in Zoeterwoude. Arnhem Nadat bij veel vestigingen in het land perso neelsfeesten waren gehouden, kon het Horecagebied Gelder land/Overijssel natuurlijk niet achterblijven. In het Zalencen trum 'De Plok' in Didam lieten de 152 aanwezigen op vrijdag 4 november blijken dat zij weten wat feesten is. De avond was zo opgezet dat de medewerkers konden ervaren welke moge lijkheden Heineken en Amstel hun afnemers bieden. Daarbij werd het 'Heineken Geluksvilt- spel', een soort Rad van Fortuin, gespeeld. De zangtalenten van diverse medewerkers kwamen naar boven tijdens de Karaoke- show. Iedereen kon een tekst naar keuze laten graveren in twee glazen. Zo hadden alle medewerkers van het Horeca gebied Gelderland/Overijssel een blijvende herinnering aan het feest. Rotterdam Tijdens een grote foto-expositie in Het Rotter dams Historisch Museum zijn foto's van de Heineken Fotoclub te bewonderen. De expositie heeft als thema 'Kleedgedrag in Rotterdam' en is onderdeel van een algemene tentoonstelling met dezelfde titel. De twaalf leden van de Heine ken Fotoclub maakten in totaal vijftien foto's voor de expositie. Deze hangen bij elkaar in een speciaal ingerichte hoek. De gehele foto-expositie bestaat uit tweehonderd foto's, in zwart wit en kleur. De rest is aan geleverd door andere Rotter damse fotoclubs, alle lid van SAFORO. Deze afkorting staat voor Samenwerkende Fotoclubs Rotterdam. Ook de Heineken Fotoclub maakt daar deel van uit. De amateurfotografen heb ben grote vrijheid gekregen bij de invulling van de foto's maar allen hebben kleding en Rot terdam gemeen. "Al het mate riaal is gemaakt in Rotterdam en veel van die stad is dan ook te herkennen op de foto's", zegt Bert de Wit, secretaris van de Heineken Fotoclub. Een ieder die de tentoonstelling wil bezoeken, kan nog tot 19 februari 1995 naar het Rotter dams Historisch Museum, loka- tie Het Schielandshuis, Korte Hoogstraat 31. Het museum is geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zon dag van 13.00 tot 17.00 uur. Op maandag is het gesloten.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 23