Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Overleden In Memoriam mw. K.N. Kheng i9 r Vietnam De heer A.G.W. Koch is per 15 november 1994 uitgezonden naar Vietnam, waar hij de functie zal bekleden van assistant chief engineer bij Vietnam Brewery Ltd., Ho-Chi-Minh City, Vietnam. Burundi De heer G.F.f.M. Ffanin is per 8 september 1994 nieuw in dienst getreden van Heineken en per diezelfde datum uitgezonden naar Burundi, waar hij de functie bekleedt van general manager van Brarudi S.A.R.L. te Bujumbura. Italië De heer F.W.R. Steenstra Toussaint zal per 1 januari 1995 terugkeren uit Italië, waar hij de functie uitoefende van chief engineer bij Heineken Italia/Spa te Cagliari. Papoea Nieuw Guinea De heer C. Cleanis is per 1 december 1994 vanuit Athenian Brewery S.A. uitgezonden naar Papoea Nieuw Guinea, waar hij de functie zal bekleden van group technological controller bij South Pacific Breweries Ltd., Port Mores by, Papoea Nieuw Guinea. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Horecagebieden M.A.M. Marck (Gelderland/ Overijssel) Mw. I.F.J. Soederhuysen - Geenjaar (Regionale Staf HTD Hoofddorp) Graag willen mijn vrouw en ik, Heineken Nederlands Beheer zeer hartelijk danken voor de prachtige planten plus de envelop die ons overhandigd werden ter gelegenheid van onze gouden huwelijksverjaar dag. Bij deze bijzondere waardering houden wij aan de Heineken onderneming de mooiste herinnering over. Jaan Severijns en Clara Peeters Op 31 oktober jongstleden heb ik afscheid genomen van Heineken. Een periode van 26 jaar moest ik om gezondheidsredenen beëindigen. Een moeilijk besluit en een even zozeer moeilijk afscheid. Nu, enige tijd later, denk ik met plezier temg aan die 26 jaar en de fantastische afscheidsrecepties te Bunnik en Zoeterwoude. De belangstelling van binnen zowel als van buiten het bedrijf was overweldigend. De vriendschap en collegiale samen werking zullen altijd in mijn herin nering blijven. Gaarne wil ik een ieder bedanken, die op enigerlei wij ze heeft bijgedragen tot die mooie periode bij Heineken en de onverge telijke afscheidsrecepties. Mede namens mijn vrouw. P.C. Schop Het bedankje komt te laat, door een misverstand van een onverlaat. Alsnog willen mijn vrouw en ik dank zeggen, voor iets wat haast niet is uit te leggen. Mijn afscheid was 'grandioos', wat is er bij Heineken loos, Bij Heineken werken dan zit je goed, het is het sfeertje dat het hem doet. De gestes uit het buitenland en hoge noorden, waren wat ons ook zo bekoorde. Namen zullen we niet noemen, maar hen willen we roemen, die zorgden voor een onvergetelijke dag, met Heineken bier, plezier en een lach. Met dank is dit voor Heineken mijn laatste gedicht, van mij zullen ze niets meer 'horen', ook niet mijn gezicht. Tim en Cissy Slob Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket, die wij voor ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. W.H. van Henne Met genoegen zeggen wij U hierbij van harte dank voor de attenties die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwe lijksjubileum. Wij hebben het als bijzonder ervaren om zelfs bij een dergelijke privé-aangelegenheid door Heineken te worden bedacht. J. Willemsen W.G.M. Willemsen - van Nuland De heer M. Oele (76) is overleden op 20 november 1994. De heer Oele is op 25 april 1955 in dienst getre den. Sinds 1 oktober 1983 was hij met pensioen. Op 15 november 1994 overleed na een langdurige ziekte mevrouw K.N. Kheng, binnen de Export organisatie bij allen bekend als Bertha. Voor zij in 1988 met vervroegd pensioen ging was zij vele jaren werkzaam als secretaresse binnen de Exportgroep Europa. Bertha was een markante vrouw die altijd klaarstond voor anderen, voor wie geen moeite teveel was en die door haar collega's zeer werd gewaardeerd. Door een slopende ziekte waren haar laatste jaren bijzonder moeilijk, maar zij schikte zich in het onvermijdelijke. Moge zij rusten in vrede.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 19