Huwelijken Geboorten Buitenland Geslaagd 18 Zoeterwoude W. v.d. Kleijn (HIR) met mw. E.M. Deijkers H. Kranenburg (Onderhoud Prod. Installaties) met mw. M.S. Reumerman Mw. I. Lekkerkerker (Kwaliteits dienst) met G. Rietveld Mw. Y.J. Willemse (Secretariaat) met 1J.M. Wilmot W.F. Cornelissen (Quality Control Laboratory R&D, H.T.S.) met mw. C.T. van Bruggen Horecagebieden G.J. Meinen (Rotterdam/Zeeland) met mw. M. van Putten Voor het diploma Meet- en Regel techniek/Besturingstechniek: M.A. Dam (Technische Dienst) Voor het diploma Lassen: F.C. van Dorp, J.E.H. van Duijn, A. Muezerie en H.A.M. Onderwater (allen Technische Dienst) Voor het getuigschrift Dirksen Intek Basiskennis Digitale Elektronica A: J. van der Mark (Onderhoud Transportmiddelen) Voor het diploma NIMA-B: mw. H.J. Verhagen (Marketing- onderzoek) Voor het diploma Hogere Produktie Logistiek: P.J. Heemskerk (Centrale Logistiek) Voor het diploma NIMA-A: A.W. Konings (VBD Thuisverbruik) Amsterdam Stijn, z.v. C.J.G. Nouwens (Corporate Fiscal Affairs) Savannah, d.v. Q.M.M. van Trigt (Interne Dienst Communicatie) Casper, z.v. mw. C.G.A. Witting- Kroon (Planning Control Export) Den Bosch Bregje-Emma, d.v. P.B.M. van der Linden (Brouwen) Zoeterwoude Nancy, d.v. R.V. Fonseca (Onder houd Gebouwen Installaties) Melanie, d.v. J.F. Dreef (Opslag Intern Transport Export) Nigel, z.v. J.M. den Otter (Informa tion Centre EFI, H.T.S.) Matthijs, z.v. J.T. Joosten (Instru mentation Project Services H.T.S.) Puck, d.v. mw. N.C. de Graaff (Loopbaanontwikkeling H.N.B.) Annakee, d.v. mw. J.C. Haverlcate (Loopbaanontwikkeling H.N.B.) Joe, z.v. mw. A.J.A. Schellingerhout- Kalmeijer (Quality Control Labora tory R&D, H.T.S.) Horecagebieden Bram, z.v. mw. A.J.H. Weiland- Zijlstra (Administratie Groningen/Friesland/Drente) Horecagebieden Voor het diploma Hef/Reachtruck- chauffeur: A.N. Kind en G.J. van Zon (beiden Magazijn Drankenhan del Dordrecht) Voor het diploma Groepleider Magazijn: A.J.W.W. Caspers (Magazijn Drankenhandel Katwijk) Voor het diploma MBA: R.A. Hop man (Administratie Alkmaar) Rotterdam Voor het tentamen Physical Distri bution van de opleiding Logistiek Management: R. Roest (Vervoer en Verificatie) Den Bosch Voor het diploma LSBL-B: C.J.J. Berkhout, P.B.M. van der Linden, T.G.P. v.d. Steen (allen Brouwen) Zoeterwoude Voor het diploma LSBL Primaire Opleiding B: L. Hijman en C.E. Tan A Kiam (beiden Brouwen) Voor het certificaat MTS-deeltijdop- leiding Proces-Milieutechniek: A. Vergunst (B.T.D.) Curacao De heer R.R. van der Sijde is per 1 december 1994 teruggekeerd uit Curacao, waar hij de functie bekleedde van area export manager bij Heineken Trading Curacao N.V. te Willemstad. De heer Van der Sijde is per dezelfde datum benoemd tot Bedrijfsleider bij Horecagroothandel Hergarden B.V. in Grou. Indonesië De heer L.B. Vlegels is per 6 december 1994 uitgezonden naar Indonesië, waar hij de functie zal uitoefenen van technological controller bij PT Multi Bintang Indonesia te Jakarta. De heer VJegels volgt in deze functie de heer A.H.J. Centen op. Spanje De heer R. de Haan is per 1 december 1994 teruggekeerd uit Spanje, waar hij de functie bekleedde van local area export manager bij Heineken Canarias S.L. op het eiland Tenerife. De heer De Haan zal per diezelfde datum voor Heineken Nederland B.V. de functie gaan uitoefenen van verkoopleider Utrecht binnen het Horecagebied Utrecht.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 18