Hij is terug van weggeweest: de nieuwe algemeen directeur van Vrumona. Want de in Rotterdam geboren Ruud Overgaauw (53) was al eerder (van september '87 tot en met april '91in deze functie werkzaam. En hij heeft er opnieuw zin in. "Ik heb drie jaar altijd al kort gevonden. Bovendien is Vrumona een heel erg leuk bedrijf.Een interview met een 'oude bekende'. "Marketing is net eei Het gesprek vindt eind oktober plaats in zijn kantoor in Amsterdam. De plek die hij de week daarop verruilt voor een kantoor in Bunnik. Een voor hem vertrouwde omgeving. "Mijn Heineken-carrière is destijds ook bij Vrumona begonnen. Na mijn studie aan het NOIB, de voorloper van Nij- enrode, wilde ik verder in marketing. Dat heb ik ook gedaan. Zo werkte ik ondermeer bij Koninklijke Demka Staalfabriek en Lever's zeepmaat- schappij. Daarna heb ik bij Heineken gesolliciteerd en werd ik aangenomen als product manager 7UP en Royal Club. Dat was mijn eerste kennis making met dit bedrijf." Later volgden er nog meer. Want Ruud Overgaauw kwam via een tus senstap als senior product manager Thuisverbruik Bier (Heineken Neder land) en Regional Marketing manager Europe (Amsterdam) in 1981 op nieuw bij Vmmona terecht. "Ik werd toen marketing/sales manager. Dat heb ik zes jaar gedaan. Daarna volgde ik de plotseling overleden directeur Rottier op. In die tijd was Vmmona in een reorganisatieproces verwik keld. Het ging namelijk niet goed met het bedrijf. Vmmona raakte in de rode cijfers en het was Rottier die samen met het managementteam plannen maakte om het bedrijf er weer boven op te halen. Daarvoor werd ook een reorganisatie doorgevoerd. Helaas heeft hij deze taak niet af mogen maken."

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 4