Uitgever: Heineken Nederlands Beheer B.V. Heineken ook actief in Cambodja; Belang Athenian Brewery in Bulgarije 3 Interview R. Overgaauw 4 Waardering voor Sociaal Jaarverslag 6 Opening nieuw weggedeelte Zoeterwoude Nieuwe heftmcks DCS Zoeterwoude 7 Nieuwe Kylian-advertenties; Vos van De Ridder; 8 Heineken Japan hoofdsponsor jazzfestival Standaard pallets voor brouwers; Wijziging statiegeld op fles en krat 9 Herhalingsinstructie veiligheidsvoorschriften op diskette; Kunst op de loopbrug 10 Vrumona test afvalwaterzuivering 11 Hoever is bouw Thaise brouwerij gevorderd? 12 Verslag familie-excursie en afdelingsbezoeken Zoeterwoude 14 Afscheidsspecial H.F.M. Coebergh 15 Project Alcohol Werk in nieuwe jas 19 Groot succes voor kleine fles Puerto Rico; Nieuwe tv-commercial Brand 20 Warm afscheid P.C. Schop 21 Kroniek 22 Amstel Malt Libre Trofee; Feestavond Amsterdammers 24 Jaarconcert jubilerende Heineken Fanfare 25 Win een feestelijk hagelwit Sourcy-tafelkleed!; Kleurwedstrijd voor de kinderen 26 Afscheid en jubileum 28 Heineken sponsort Davis Cup; Hoofdrol Heineken in Bossche strip 29 Ideeënbus; Veel bezoekers Jumping Amsterdam; Rivella's levende schilderij in Guinness Book 30 Amsterdam wint biljarttoernooi; Fustenperser in gebruik genomen Hoofdredactie: Peter Everts tel: (071-) 456034 Redactie: Marguerite de Ruijter- Feenstra Yvonne van Stek-Sanders tel: (071-) 457234/456288 Redactie-assistentie: Esther Boot tel: (071-) 456751 Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude Redactiecommissie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) mw. M.C. Bruijn dr. J.A. Dop mw. mr. R.A. den Dubbelden drs. F.B. Martens Correspondenten: A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.f. van der Linden ('s-Hertogenbosch) H. Meyer (Burmik) G.W. Westenberg (Rijssen) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst In- en Externe Betrekkingen in Zoeterwoude, telefoon: (071-) 456034. Bij de voorpagina: Eén van de vijf nieuwe posters van Amstel die in opdracht van Corporate zijn gemaakt. Deze Amstel- uitingen zijn bestemd voor internationaal gebruik. Bij de vervaardiging ervan is gekozen voor een nieuwe techniek in plaats van fotografie, mensen en locaties. Een kunstenaar heeft met behulp van een aparte knip- en snijtechniek de typische Amstelsfeer weten te creëren. Een van de resultaten ziet u op de voorpagina.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 2