25 jaar J. Broomans 25jaarC.J.M. Botermans Afscheid P.C. Meertens Zoeterwoude In De Hooi berg werd donderdag 13 oktober een receptie gehouden voor J. Broomans, in verband met zijn 25-jarig dienstjubileum. Jan bereikte al eerder dit jaar zijn jubileum, namelijk op 19 mei. Echter door diverse oogopera ties heeft de receptie niet eerder plaats kunnen vinden. Maar nu was het dan eindelijk zover! Jan werd in aanwezig heid van zijn vrouw Jenny en de kinderen toegesproken door Rob Grootenhuijs, die een aan tal anekdotes rond de jubilaris wist te vertellen. Daarna werd een fotocamera als cadeau over handigd. Jan gaf in zijn dank woord aan dat hij bijzonder blij was met het cadeau, temeer omdat hij de mogelijkheid had gekregen om zelf zijn keuze te mogen maken. Hij bedankte eenieder voor de komst op de receptie, die hij min of meer als een reünie zei te beschouwen. Er was dan ook een aantal speciaal geno digden aanwezig, onder wie de heren Kamps en Matser. Tot slot volgde nog een drukke en zeer gezellige receptie. Katwijk Op vrijdag 21 okto ber werd in 'In den Leidsche Salon' een receptie gegeven ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de heer C.J.M. Botermans. De heer Botermans - "Cees" voor zijn klanten en col lega's - werd achtereenvolgens toegesproken door Ruud Mie- remet, Jan de Grauw en Jan van Teylingen. Met name de laat ste wist veel over Cees te ver tellen, omdat zij elkaar al 25 jaar kermen. Waar vooral de nadruk op werd gelegd, waren de posi tieve instelling en de grote klantgerichtheid van Cees. Ook zijn ondanks het zware werk altijd opgewekte humeur werd uitgebreid beschreven. Dat ook zijn klanten hier waar dering voor hebben, bleek wel uit de grote opkomst. Vele cadeaus kreeg Cees aangebo den, waaronder een schitterend horloge namens alle collega's. Ook na afloop van het officiële gedeelte bleef het nog lang bij zonder gezellig in 'In den Leid sche Salon'. Den Haag De heer P.C. Meertens ging op 1 oktober met pensioen. Hij heeft ruim 34 jaar bij Heineken gewerkt, waarvan 32 jaar in het buitenland. Ter gelegenheid van zijn pensione ring kregen Paul Meertens en zijn echtgenote op 4 november een afscheidsdiner aangeboden. Het werd een uitermate gezel lig samenzijn temidden van oud-collega's. Piet Heemskerk bracht in zijn toespraak onder meer Pauls enorme trouw aan Martinique ter sprake. Hier heeft hij namelijk de laatste achttien jaar gewerkt en wel als chef Brouwen bij Brasserie Lorraine. Heemskerk bood een koperen brouwketeltje aan en een enveloppe met inhoud om het geheel tot een klein brouw huis te completeren. Na alle jaren in het buitenland ver heugt het echtpaar Meertens zich erop van het welverdien de pensioen te gaan genieten in Den Haag.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 28