Win een Sourcy tafelkleed! Kleurwedstrijd voor de kinderen Met het oog op de kerstdagen hebben wij een speciale Sourcy-lezersactie voor u in dit nummer. Deze ligt in het verlengde van een consumenten-actie in december, waarbij de consument een hagelwit damasten Sourcy-tafelkleed kan bestellen. Vrumona's brand manager Hélène Weesie, heeft drie van die tafelkleden ter beschikking gesteld aan Vers van 't Vat. Daarmee kan uw tafel er tijdens het kerstdiner extra mooi uitzien. Om deel te kunnen nemen aan de verloting van de drie Sourcy- tafellakens, moet u het volgen de doen: Maak een foto van een mooi gedekte tafel bij u thuis, of maak een duidelijke tekening of schets van uw idee van een mooi gedekte tafel. Het hoeft geen tafel in kerstsfeer te zijn. Het mag natuurlijk wel. Uit de inzendingen die voldoen aan de opdracht, worden drie winnaars getrokken. Zij krijgen automatisch bericht. Stuur uw foto of ontwerp vóór 10 decem ber naar Redactie Vers van 't Vat, Postbus 530, 2380 BD Zoe- terwoude. Vermeld duidelijk uw naam, adres, personeels- nummer en telefoonnummer. Vanwege het grote succes van vorig jaar, houden we dit jaar opnieuw een kleurwedstrijd voor de kinderen. We hopen dat we ook deze keer weer veel kleurrijke inzendin gen krijgen. Uit binnen- en bui tenland, want uiteraard kunnen ook de kinderen van onze expa triates meedoen. Voor de mooiste kleurplaten in de leeftijdsgroepen 0 tot 6 jaar, van 6 tot 9 jaar en van 9 tot 15 jaar, liggen leuke prijsjes klaar. Doe je best! Als je klaar bent met inkleuren, vermeld dan duide lijk je naam, adres, woonplaats en leeftijd. Stuur je kleurplaat naar: Redac tie Vers van 't Vat, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Je inzending moet uiterlijk 6 januari bij ons binnen zijn. De winnaars krijgen automatisch bericht.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 26