Finale Amstel Malt Libre Trofee Personeelsfeest regio Amsterdam Wageningen Op zaterdag 29 oktober streden biljarters in Wageningen voor de tweede maal om de Amstel Malt Libre Trofee. De winnaars waren F. Kool uit Delft (le prijs), P. Heutinck uit Borculo (2e prijs) en W. Wilmsenuit Lottum (3e prijs)Zij kregen hun prijzen uit handen van financieel direc teur Van der Torren. Vanaf maart dit jaar hebben 734 spelers en speelsters overal in Nederland wedstrijden tegen elkaar gespeeld. Daarvan zijn uiteindelijk 32 deelnemers doorgegaan naar de finale. Het toernooi dat werd gehouden in Biljart- en Snookercentrum 'Gijs van Hattum' te Wagenin gen duurde de gehele dag en trok ongeveer tweehonderd toe schouwers. Carambole Het toernooi voor de Amstel Malt Libre Trofee werd gespeeld volgens een bijzondere combi natie van twee selectie-syste men. Allereerst werd er ge speeld volgens het 'knock-out principe'. De verliezer valt af, de winnaar gaat door naar de vol gende ronde. Daarnaast werd er gekeken naar het aantal 'handi caps' van de spelers. Dat is de hoeveelheid caramboles die gespeeld moet worden, corres ponderend met de gemiddelde speelsterkte van de deelnemer of deelneemster. Door het knock-out principe te combineren met het handicap systeem had elke deelnemer, ongeacht zijn of haar speel sterkte, een gelijke kans op een finale-plaats. Met de organisatie van het toernooi om de Amstel Malt Libre Trofee, wil de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond het biljarten voor een bre der publiek toegankelijk ma ken. Dit Amstel-evenement werd voor de tweede keer op rij gehouden. In vergelijking met vorig jaar is het aantal deelne mers sterk gestegen. Hieruit kan worden afgeleid dat de po pulariteit van het evenement- flink is toegenomen. Financieel directeur Van der Torren (derde van rechts) tussen de winnaars Danny Lucassen en soundmix- winnares Nhelly de la Rosa. De ster van de avond was onge twijfeld zangeres Sugar Lee Hooper. De achtkoppige dans groep de Broadcast Dancers verzorgde daarnaast enkele swingende dansoptredens. Melodieën uit musicals van weleer werden gespeeld door het orkest De Bandstand. Gezien het thema van de avond mocht Mister Rock Roll niet ontbreken. Hij vertolkte klas siekers van Elvis Presley en Chuck Berry. Na de finale van De Bandstand was het feest ten einde. Gezien de positieve reac ties beschouwen de organisato ren het personeelsfeest als zeer geslaagd. Hoofddorp Voor de mede werkers van de vestigingen in Alkmaar, Hoofddorp en Amsterdam was het zaterdag 29 oktober feest. In partycentrum Claus in Hoofddorp konden ongeveer 800 gasten hun ogen, oren en inwendige mens te goed doen. Eenieder kon bowlen en een gokje wagen in het casino. Daar werd volop gebruik van gemaakt. Omdat het feest in het teken stond van 'de Ameri kaanse Sixties' mocht natuur lijk de kapper niet ontbreken. Deze toverde de medewerkers uit de regio Amsterdam snel om met authentieke vetkuiven, bakkebaarden en torenhoge sui kerspinnen. Optredens waren er van zanger

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 24