Dankbetuigingen Overleden In Memoriam P. Duijn Mw. M.C. van Delft-Plaizier (Personeelszaken Adm. Staf) E. van Altkooi (Horeca) Horecagebieden C. Mussies (Verkoop Den Haag) E.P.C. Ketting (Horeca Tap Service Randstad) Mw. I.M.T. van Niekerk-Wouterse (Verkoop Alkmaar) Mijn afscheid op 30 september j.l. is een dag geworden die wij niet snel zullen vergeten. Mede namens mijn vrouw wil ik de Directie van Vrumona, Horeca managersteam, collega's en vrienden bedanken voor de cadeaus en bloemen. Verder bedank ik iedereen voor de prettige samenwerking in de afgelopen jaren. Ik wens Vrumona en u allen vele goede jaren toe. Wim Konijnenburg Mede namens mijn vrouw wil ik de Directie van Heineken hartelijk bedanken voor het mooie bloem stuk en het drankenpakket die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Corry en Jan Moeliker Mede namens mijn vrouw wil ik de Directie van Heineken en mevrouw Van Kooten hartelijk danken voor de gelegenheid die zij ons hebben geboden om de 5-daagse cursus Een nieuwe toekomst/Pensioen in zicht op het prachtige conferentie-oord De Essenburg te Hierden te mogen meemaken. We hadden een fijne groep en een heel sympathieke cursusleider Wiel Goossens die ervoor zorgde dat het voor ons on vergetelijke en leerzame dagen zijn geworden. Nogmaals hartelijk dank. Marinus Kers Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik iedereen bedanken voor de grote belangstel ling bij de uitvaart van Victor Pelsmaeker. f.Pelsmaeker en familie Mede namens mijn vrouw wil ik de Directie van Heineken Nederland B.V. danken voor mijn afscheids feest op 1 september j.l. Door de overrompelende belangstelling van zo heel veel collega's; de aanwezig heid van 2 leden van de Raad van Bestuur, te weten de heren H.F.M. Coebergh en f.H. Drost; de mooie cadeaus en de bloemen, werd het voor Elly en voor mij een dag om nooit te vergeten. Het bevestigde, na bijna 35 jaar Heineken, mijn gevoel van vrienden (maakten) maken Heineken. Elly en André Spierings Namens mijn vrouw en kinderen wil ik de Directie van Heineken en het rayon Gelderland/Overijssel Drankenhandel Cambrinus harte lijk bedanken voor de bloemstukken en de giften op mijn 25-jarig jubi leum op 16 september j.l. Het was een onvergetelijke dag voor ons. Herman en Alie Ketting Bij deze bedanken wij Heineken voor het drankenpakket en het bloemstuk die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Ook de Directie willen wij dankzeggen voor de verzorging hiervan. Leo en Corry Onderwater Met dank aan de Directie voor het mooie bloemstuk en het dranken- pakket die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Greet en Joop List Namens mijn vrouw, kinderen en klemkinderen hartelijk dank voor het bloemstuk en het drankenpak ket, ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk dat wij op 9 september j.l. hebben gevierd. Wij waren zeer ver eerd dat er aan ons is gedacht. Directie van Heineken bedankt. Nel en Casper Zwaan Mede namens mijn vrouw bedank ik de Directie van Heineken harte lijk voor het mooie bloemstuk, de envelop met inhoud en het fijne drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. Irmgard en Toon van Gulik De wijze waarop mijn afscheid op 16 september 1994 was voorbereid en werd uitgevoerd heeft mij verrast en buitengewoon veel plezier gedaan. Hierbij wil ik iedereen die daaraan in welke vorm dan ook heeft meegewerkt van harte bedan ken. U allen heeft gemaakt dat het afscheid van Heineken voor mij en mijn familie onvergetelijk is. H.Th. Uittenbogaard In het kader van haar 35-jarig jubileum, heeft de Heineken Fanfare 5 november een concert verzorgd geheel door eigen orkest onderdelen. Naast mijn felicitatie met dit jubileum, wil ik mijn grote bewondering voor hetgeen U ten gehore heeft gebracht, uitspreken. Het is een groot voorrecht ieder jaar een uitnodiging te ontvangen. Vroeger met Henk en nu met onze kinderen, mag ik getuige zijn van een geweldige muziekuitvoering. Wat mij betreft mag in het vervolg het gehele programma verzorgd worden door Uw eigen drumband, Uw eigen B-orkest met als apotheo se het eigen fameuze A-orkest. U, allen krijgt van mij de volle 360 punten! Hartelijk dank, Els Kloek De heer J. Turlings (72) is overleden op 30 september 1994. De heer Turlings is op 1 oktober 1973 in dienst getreden. Sinds 1 december 1986 was hij met pensioen. Op 28 mei 1994 is de heer A.W.F. Woudboer (62) overleden. De heer Woudboer is op 7 maart 1955 in dienst gekomen bij Heineken, brouwerij Van der Helststraat en maakte sedert april 1989 gebruik van de Rowor-regeling. 23 Na een langdurige en moedige strijd is op 26 oktober Piet Duijn overleden. Gedurende vele jaren heeft Piet de functie vervuld van Beheerder Onroerend Goed. Zo hebben velen van ons Piet leren kermen als een zeer vakkundig man, die toewijding, energie en doorzettingsvermogen uitstraalde. Piet was een man die uitkwam voor zijn mening. Kritisch voor anderen, maar nog kritischer voor zichzelf. Een collega die respect afdwong en gewaardeerd werd als mens. Wij zullen hem missen, maar begrijpen tevens dat dit nog nadrukkelijker geldt voor zijn vrouw en kinderen. Wij wensen hen alle sterkte en kracht toe om dit grote verlies te kunnen verwerken.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 23