Huwelijken Geslaagd Buitenland Onze dienst verlieten Zoeterwoude Mw. J.M. Diergaarde (Interne Accountants Dienst) met A.W. van Rijn C.J. Wamsteeker (Verpakken) met mw. Y.G. van den Helm A.R. den Aantrekker (Verpakken) met mw. E.C. Elzinga Mw. I. Lekkerkerker (Kwaliteitsdienst) met G. Rietveld L.A. van Haastrecht (Planning Control Bier) met mw. M.M.H. Nusmeier Horecagebieden E.J. Liesting (Verkoop Arnhem) met mw. A. Hilmarsdot Bunnik S. Berhe (Verpakken) met mw. A. Habte E.J.A. Polman (Intern Transport) met mw. J. Broere W.H.M. Baaiman (Technologische Dienst) met mw. Q. Eisen R. Siering (Inkoop) met mw. I. Das Bunnik Ruben, z.v. S.T.M. Buijten (Verpakken) Lianne, d.v. E.G.M. Caron (Informa tisering/Automatisering) Ilona, d.v. L.G.B.f. Koppel (Bewaking) Hendrik, z.v. mw. A.C. Lenterman (Product management) Amsterdam Jordy, z.v. mw. A.A.M.A. Beeren- donk-Kwaaitaal (Postkamer) Zoeterwoude Melanie, d.v. J.F. Dreef (Opslag Intern Transport) Horecagebieden Caitlin, d.v. en Duncan, z.v. P.A. Vink (Drankenhandel Hoofddorp) Buitenland Pauline, d.v. S.f. Hannema (Commercial Manager Thai Asia Pacific Brewery te Bangkok, Thai land) Den Bosch Voor het diploma Vapro Basisopera tor: S. Yontuz, f.F.J.M. Mulders, C. Dupuis, M.T.F. van Eijndhoven, K.f.O. Goevemeur en M. Swanen- berg (allen Verpakken) Vrumona Voor het diploma AutoCad: G. Ach terberg en C.D. Verbeek (beiden Bouwkundige Dienst)-, G. van den Bunt (Logistiek) Voor het diploma Vakbekwaamheid voor het Cafébedrijf: S.A.M. Verkaaik-de Vos (Horeca) Voor het diploma NetWare v3.1 Administration: R.H. van Esch (Informatie/Automatisering) Voor het diploma Excel 4.0 for Win dows: M.H. Sikking (Horeca) en f.N.A. Groenendijk (Thuisverbruik) Voor het diploma Windows 3.1: mw. K.M. Dunselman (Horeca) Voor het diploma Statistische Pro cesbeheersing: E. Koper (Bedrijfs Technologische Dienst) Voor het diploma Design of Experi ments: E. Koper (Bedrijfs Technolo gische Dienst) Amsterdam Voor NIMA A: mw. S.C. Vlaar (International Brand Team Heine- ken) Rwanda De heer R. Grootenhuijs is per 9 november 1994 uitgezonden naar Rwanda, alwaar hij de functie zal bekleden van Directeur Financier bij Bralirwa S.A.R.L. te Kigali. De heer Grootenhuijs was voorheen werkzaam als Hoofd Administratie van Heineken Nederland B.V. Bumndi De heer J.P. van Hollebeke is per 1 november 1994 teruggekeerd uit Bumndi, alwaar hij de functie be kleedde van Administrateur Direc teur Général bij Bramdi S.A.R.L. te Bujumbura. De heer Van Hollebeke is per diezelfde datum benoemd tot Deputy Director Asia Pacific binnen de Cluster Asia Pacific. China De heer L. van der Male is per 15 oktober 1994 voor een periode van 7 maanden gedetacheerd naar China, alwaar hij de functie van Installation Engineer zal bekleden bij Shanghai Mila Brewery Co. Ltd. te Shanghai. St. Lucia De heer L.J. van Haaften is per 1 november 1994 uitgezonden naar St. Lucia, alwaar hij de functie zal bekleden van General Manager bij Windward Leeward Brewery Ltd. te Vieux-Fort, St. Lucia. Zijn voor ganger, de heer J.G.C.M. Janssen, is per 15 november benoemd tot Deputy Director Middle Eastern Europe in Amsterdam. Verenigde Staten De heer J. Lozie is per 1 november 1994 voor een periode van 4 maanden gedetacheerd naar de Verenigde Staten van Amerika, alwaar hij de functie van Marketing Advisor zal bekleden bij Van Munching Co Inc. te New York. Vietnam De heer M.J.M.P. de Lepper is per 8 november 1994 uitgezonden naar Vietnam, alwaar hij de functie zal bekleden van Brewery Manager bij Vietnam Brewery Ltd. te Ho-Chi- Minh City. De heer De Lepper was voorheen werkzaam als Directeur Technique bij Brasserie de Brazza ville S.A. te Brazzaville, Congo. De heer L.M.F.W. Timmermans is per 1 oktober 1994 voor een periode van 3 maanden gedetacheerd naar Vietnam, alwaar hij de functie zal bekleden van Marketing Manager bij Vietnam Brewery Ltd., te Ho- Chi-Minh City. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Amsterdam C.A.W. van der Valk (Financiële Consolidatie) Zoeterwoude Mw. Y.H. Mense (Centrale Expeditie)

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 22