Excursies voor collega's en familie Onlangs waren er in Zoeterwoude naast de bestaande rondleidingen nog twee andere soorten excursies; de familie-excursie voor familieleden en kennissen van onze medewerkers, en de afdelings excursie waarbij kantoormedewer kers op bezoek komen bij collega's van produktie. De familie-excursies op 17, 20 en 21 oktober konden rekenen op veel belangstelling. Maar liefst 460 personen hadden zich opgegeven. Is de brouwerij echt zo bijzonder als vader, moeder, broer, zus, man, vrouw en vriend of vriendin beweert? Tij dens de rondleidingen konden de familieleden daar zelf achter komen. Na afloop kregen de bezoekers een presentje mee naar huis. Volgend jaar op 2 en 3 mei en 24 en 25 oktober zijn er opnieuw familie-excursies. Diegenen die dit jaar vanwege de vele aanmeldingen teleurge steld moesten worden, krijgen dan voorrang. Afdelingsbezoeken Vanaf september konden kan toormedewerkers een kijkje bij drie verschillende produktie- afdelingen in Zoeterwoude komen nemen. Voor medewer kers die beroepshalve weinig met produktie te maken heb ben, was dit een uitstekende gelegenheid om eens wat verder te komen dan de loopbmg. Else Bovenlander (In- en Externe Betrekkingen): "Het is leuk om Kantoormedewerkers op A bezoek bij de afdeling Verpakken eens op de werkvloer te kijken. Gewoonlijk kun je alleen vanaf de galerijen de afvul- en bottel- lijnen zien. Je komt tijdens zo'n rondleiding op plaatsen waar je normaal gesproken nooit zou komen en je krijgt antwoord op alle vragen." Voor de eerste rondleidingen binnen de afde ling Brouwen had slechts een handvol deelnemers zich aan gemeld. Naarmate het nieuwe fenomeen van rondleiding bij produktie bekender werd, groei de ook het aantal aanmeldin gen. Op 19 oktober kwamen ongeveer veertig kantoormede werkers een bezoek brengen aan de afdeling Verpakken. Inmid dels heeft in november een gezelschap een rondleiding gehad bij DCS. Kantoormedewerkers die ook graag eens meewillen op afde- lings-excursie krijgen nog een kans. De rondleiding voor de afdeling Brouwen wordt her haald op woensdag 7 december. Deze begint om twaalf uur en duurt één uur. Het verzamel punt is de produktie-ingang naast het Kantoorrestaurant. Na de rondleiding gebruiken de deelnemers een gezamenlijke lunch. Opgeven kan bij Else Bovenlander, toestel 7008 in Zoeterwoude. Familieleden en kennissen van medewerkers luisteren aandachtig naar de uitleg

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 14