Chauffeur doet mee aan plezierrit gehandicapten 700 gulden voor Bosch viertal Van de Griendt, Meys en Bouwman 1000 gulden beloning Den Bosch De heren Diks, Kreté, Kuipers en Scheepens van de afdeling M.F.H. uit Den Bosch hebben voor hun geza menlijk idee een beloning van 700 gulden gekregen. Zij had den het idee opgevat om de oude bierleidingen van filter 04 te gebruiken voor de fustenlijn. Het filter is inmiddels buiten gebruik. De vier collega's von den een nieuwe bestemming voor de leidingen die immers nog prima waren. Deze milieu vriendelijke oplossing bespaart ongeveer vijftig a zestig meter leiding voor de Helder Bierkel der. In eerste instantie was het idee afgewezen maar nadat de heren in beroep waren gegaan, werd het idee alsnog beloond. Van links naar rechts: W.M Kreté, W.P.C.A.F. Scheepens en J.J. Kuipers. De heer A. C.J. Diks kon wegens werkzaamheden elders niet op de foto Grou Drankenhandelchauf feur Rients Schriemer heeft op zaterdag 17 september tezamen met enkele collega's deel geno men aan een plezierrondrit voor gehandicapten. Al enkele jaren wordt er in Leeuwarden een der gelijke plezierrondrit georgani seerd. De 138 voertuigen die dit jaar meereden, maakten een twee- en half uur durende rit rond de stad. Naast vrachtwa gens maakten ook bussen en zelfs een hijskraan deel uit van de rustig rijdende stoet. Maar liefst acht bierauto's waren te vinden in de rij: één Amstel Malt-vrachtwagen, drie Heine- ken- en vier Amstelwagens. Aan de rit was bovendien een wed strijd verbonden. De eerste prijs voor de mooiste vrachtauto met laadbak werd gewonnen door een Heinekenwagen. Tijdens de optocht stonden vele toeschou wers langs de weg. De meeste Rients Schriemer in zijn A wagen gehandicapten genoten zicht baar van de rit en evenzo van de belangstelling. Den Bosch Een urenbespa- ring van 26 uur per jaar per ploeg. Dat leverde het idee van Frank van de Griendt, Joop Meys en fan Bouwman van de afdeling Verpakken Den Bosch op. Daarvoor werden zij beloond met een bedrag van 1000 gulden. Op de verpakkingslijn Colonne 8b moest bij de wisseling naar de grote A, 64 cl, flessen de foto cel bij de inloop van de etiket teermachine opnieuw worden afgesteld. Dat kostte enige tijd en bovendien kon het gespecia liseerde werk alleen door een elektricien worden gedaan. Naast de bestaande fotocel werd nog een andere geplaatst. Sinds dien hoeft de apparatuur niet telkens op-nieuw te worden afgesteld. Door simpelweg een schakelaar om te zetten, wordt er over-geschakeld naar één op de grote flessen afgestelde fotocel. Op de foto van links naar rechts: Bouwman, f. Meijs en F.M.F. v/d Griendt Bij de achterpagina: Poster uit een oude Heineken bokbiercampagne, omstreeks 1948

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 31