Korting op KNVB- jubileumboek Knikk BetaaU V° Nederland Ua"y BESTELBON de ar in adre,; Dit jaar is het veertig jaar gele den dat het betaald voetbal in Nederland werd ingevoerd. Ter gelegenheid hiervan geeft de Koninklijke Nederlandse Voet balbond (KNVB) een jubileum boek uit dat een gedetailleerd historisch verslag bevat van het Nederlands prof-voetbal vanaf 1954 tot heden. Voetbalmin- nende lezers van Vers van 't Vat kunnen, omdat Amstel de Amstel Cup (vroeger de KNVB- beker) sponsort, dit boek bestel len met tien gulden korting op de winkelprijs van f 59,90. Het boek met de toepasselijke naam 'Om het Spel en de Knik kers' is de eerste en enige uit gave die de Nederlandse voet balgeschiedenis behandelt. Half december wordt het uitge bracht. Het werk bevat talloze foto's in kleur en zwart-wit van de jaarlijkse kampioens elftallen, spelers-portretten, en spelmomenten. Maar ook de opkomst en ondergang van voetbalclubs, grootse victories en nederlagen, fusies en mil joenen-transfers en omkoop schandalen. Niet ontbreken Van elk voetbalseizoen wordt een compleet overzicht gegeven van alle gespeelde competitie- en bekerwedstrijden. Feiten en cijfers komen tevens ruim schoots aan bod. Van de tach tig clubs die in Nederland bestaan en bestonden, vindt u alle belangrijke wetenswaar digheden netjes op een rijtje. Kortom, dit standaardwerk over voetbal mag in de boekenkast van de echte fans niet ontbre ken. U kunt dit unieke voetbalboek bestellen door onderstaande bon in een dichte envelop op te sturen naar de Redactie Vers van 't Vat, kamer 2.343 in Zoe- terwoude. Daarbij kunt u een betaalcheque bijsluiten of kiezen voor een een malige machtiging. Schrijf in de linkerbovenhoek van de envelop: 'KNVB veertig jaar betaald voetbal'. naam:Eenmalige giro- of bankmachtiging postbankrekening: telefoon:of bankrekening: postcode en woonplaats: exemplaren a f 49,90 f Datum: bijdrage verzendkosten f 3,50 per exemplaar: f Handtekening: totaal: f Ik betaal: O met een ingevulde postbank- of bankcheque Indien u vóór 10 december instuurt, kunt u uw bestelling eind O met een eenmalige postbank- of bankmachtiging december in de bus verwachten.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 30