[De Brabanthallen in Den Bosch waren eveneens aangekleed vol gens een speciaal thema. Het thema van dit tweejaarlijkse feest was net als in Friesland 'Europa'. Op dit feest waren medewerkers uitgenodigd van de drankenhandels De Baronie, Winters-Van Wees en Van Dorst-Liebrand-Olderaan. Ook de medewerkers van het Rayonkantoor uit Breda, bet Regionaal Service Centrum uit Eindhoven, de vestiging uit Horst en vanzelfsprekend Com mercie en de brouwerij uit Den I Bosch waren van de partij. Dit I personeelsfeest kan evenzo zeer I geslaagd worden genoemd. De I 1600 aanwezigen konden genie-1 ten van optredens van de popu laire Nederlandse zangers Gor don en Marco Borsatp. Alsl verrassings-op treden hadden de organisatoren op de valreep Glenn Gray gecontracteerd. Deze zangeres is ook well bekend als de winnares van de Soundmixshow 1994. Medewerkers van de vestiging Iin Nuth konden zich vrijdag 14 oktober wanen in Amerika tij dens de jaren vijftig. Ruim hon derd genodigden kwamen naar de zogenoemde 'Jeansparty' in discotheek La Diligence in Heer len. Het muzikale gedeelte kwam op rekening te staan van een rock and roll-orkest dat na jj| elke drie kwartier spelen werd j afgewisseld door een diskjockey. Voor het feest waren boveni de medewerkers van de dran kenhandels Meertens-Simons uit Landgraaf en Damoiseaux uit Sittard uitgenodigd. Vanaf 1 januari vallen deze dranken handels onder het horecagebied Limburg. Op het personeelsfeest hadden de medewerkers alvast de gelegenheid om met elkaar kennis te maken.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 25