Sterren stralen op US Open Afscheid H. Th. Uittenbogaard Amsterdam De receptie van de heer H. Th Uittenbogaard op vrijdag 16 september kan, net als zijn loopbaan, zeker inter nationaal genoemd worden. Via een videoscherm in de Proeve- rij in Amsterdam werd hij door collega's van verschillende Ope rating Companies bedankt. Een dankwoord van Michiel Kamer mans ging aan de internationale wensen vooraf. In zijn toespraak blikte Michiel op ludieke wijze terug op de ruim dertien jaar die Hans bij Heineken heeft gewerkt. De meest recente func tie van Uittenbogaard was die van Corporate Information Sys tems Policy Manager. Per 1 okto ber maakte hij gebruik van de Vut-regeling. Hans Uittenbo gaard ontving tijdens de receptie, waar uiteraard zijn vrouw, vier kinderen en kleinkinderen niet ontbraken, enkele 'doe 't zelf'- machines. Daarmee kan hij volop aan het knutselen slaan. Na het officiële gedeelte in de Proeverij was er gelegenheid tot het nemen van afscheid. Daar aan werd, door zowel Heineken medewerkers als externe rela ties, in groten getale gehoor gegeven. New York Van maandag 29 augustus tot en met 11 sep tember is in New York op Flus hing Meadow het US Open Ten- nis gespeeld. Heineken was hiervan hoofdsponsor. Tijdens het toernooi sleepten opvallen de tennisnamen de prijzen in de wacht. Nederland mocht zich daar ook bij scharen, vertegen woordigd door Paul Haarhuis en facco Eltingh, die het heren dubbelspel op hun naam schre ven. Ze sloegen dit jaar voor de tweede keer toe tijdens een Grand Slam-toernooi. Bij het dames enkelspel won Arantxa Sanchez. Het duo Sanchez- Novotha behaalde de zege in het dames dubbel. De winnaar van het heren enkelspel was de kleurrijke André Agassi, de lieveling van het Newyorkse publiek. In de finale maakte hij in drie sets korte metten met de Duitser Michael Stich. Deze toernooi zege was opmerkelijk, omdat Agassi als nummer twintig van de wereld genoteerd stond. Met deze overwinning werd hij de eerste ongeplaatste kampioen sinds de Australiër Fred Stolle in 1966. Beroemdheden In het tennisstadion was een hoek voor de hoofdsponsor inge richt. Vele sportsterren konden hier rustig bijkomen en wat drinken. Toen bleek wel dat beroemdheden graag in eikaars nabijheid vertoeven want in deze Heineken gelegenheid werden naast de sterspelers ook enkele beroemde filmsterren gesignaleerd. 4 Steffi Graffin actie

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 20