Open dag HCV Eerste nieuwe whirlpool Overleden stuk en het drankenpakket die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk in juli van dit jaar. Leen en Nel Mosterdijk Graag willen mijn vrouw en ik de Heineken onderneming bedanken voor de fraaie plantenbak en de drankenbon, die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Het doet ons goed dat ook de vroegere medewerkers niet worden vergeten, waardoor de ban den met Heineken levend worden gehouden. B.f. Leeftink Op 8 september 1994 is de heer F. van Beveren (74) overleden. Hij trad op 29 mei 1948 in dienst bij Amstel. De heer Van Beveren is op 1 oktober 1984 met pensioen gegaan. De heer J.G. Belemans (72) is overleden op 1 oktober 1994. De heer Belemans is op 28 maart 1955 in dienst getreden in Den Bosch. Sinds 1 november 1987 was hij met pensioen. De heer C.A.M. Kappé (72) is overleden op 17 september 1994. De heer Kappé is op 16 september 1964 in dienst getreden. Sinds 1 mei 1987 was hij met pensioen. De heer C A. Cieremans (75) is overleden op 2 september 1994. De heer Cieremans is op 1 juni 1947 in dienst getreden. Sinds 1 maart 1984 was hij met pensioen. Op 2 september 1994 is de heer J.D. Cornelius (76) overleden. Hij trad op 3 mei 1962 in dienst. De heer Cornelius is op 1 september 1983 met pensioen gegaan. Zoeterwoude Leden van de Heineken Computer Vereni ging konden 8 oktober hun hart ophalen tijdens de open dag van hun club. Leveranciers van soft ware, leden met allerlei voor beelden van computerhobby's en het HCV-West bestuur waren hier aanwezig om er een zeer interessante bijeenkomst van te maken. Ook werden deze dag weer enkele oude Heineken computers verkocht aan uitge lote Heineken-medewerkers. Volgens HCV-bestuurslid Cor van der Schoor was de dag zeer geslaagd. "De eerste bezoekers waren er al om half tien, de laat ste vertrokken ver na vieren. Heel veel belangstelling was er voor het binnenhalen van weer kaarten via de computer. Ook het multimediagebeuren, waar bij de computer gekoppeld is aan andere systemen, was bij de bezoekers populair. Verder was er een gratis loterij waarbij bezoekers aardige prijzen als databanken en vertaalcompu- ters konden winnen." In april 1995 is de volgende HCV-dag. Zoeterwoude Op donderdag 6 oktober is in het Brouwhuis 2 in Zoeterwoude een nieuwe whirlpool geplaatst. Dit was de eerste van de twee die van wege het re-engineeringsproject Brouwhuis 2 zijn geïnstalleerd. De tweede whirlpool is onge veer veertien dagen later op zijn plek gemonteerd. whirlpools zijn door een bedrijf uit Sneek gebouwd. Vanuit Friesland werden zij per schip vervoerd naar Hazerswoude. In de nacht van dinsdag op woens dag 5 oktober ging het transport verder over de weg. Dit kon alleen 's nachts om het verkeer op de Rijndijk te Zoeterwoude te ontlasten. Het was nog een hele klus om de gevaartes, die negen en een halve meter hoog zijn, op hun bestemming te krijgen. Beide De eerste whirlpool wordt Brouwhuis 2 binnengetakeld In totaal heeft het bijna een week gekost, voordat de whirl pools ter plaatse waren. Om ze op hun plek te krijgen, waren twee hijskranen en een aantal deskundigen nodig. Een deel van de zuidgevel van het Brouw huis was hiervoor tijdelijk ver wijderd.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 19