Huwelijken Geboorten Geslaagd Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Zoeterwoude E. Medina (Verpakken) met mw. M.Silva A.J.H.M. Walter (Administration HTS) met mw. I. van de Kwartel Mw. C. Schouten (Administration HTS) met P. Nijman Den Bosch R.T.J. v.d. Velden (Brouwen) met mw. E.H.W. van Oers Horecagebieden J. Koole (Drankenhandel Rijssen Administratie) met mw. J.A. van den Berg L.F.M. v.d. Pol (Verkoop Gelderland/Overijssel) met mw. M.H.E. Verhagen Zoeterwoude Rachel, d.v. R.O. Bulckaen (Verpakken) Marlon, z.v. J.J.E. Alemeida (Verpakken) Daniella, d.v. J.C. Haasnoot (Verpakken) Floor, d.v. Ir. P.A. v.d. Meulen (Nieuwbouw Algemeen) Antony, z.v. T. Rietveld (MIT) Joey, z.v. L.H. v.d. Steeg (Verpakken) Dyon, z.v. B.W. Verwoerd (Verpakken) Alexander, z.v. H.H.F. Jansen (Juridische Zaken) Joris, z.v. M.J.M. Cornelissen (Technische Infrastructuur) Danielle, d.v. mw. C.H.G. van Veen-Emmerik (Thuisverbruik) en J.H. van Veen (Verzekerden administratie HNB) Elisabeth, d.v. P.F.T. Hurrelbrinck (Verpakken) Jet, d.v. A. de Jong (Procesauto matisering Informatisering) Sanne, d.v. A. Rotmensen (Kwaliteitsdienst Verpakken) Den Bosch Bart, z.v. J.A. v.d. Werf (Technische Dienst) Aura, d.v. K.A. Reingoud (Verpakken) Rick, z.v. H.B.M. Boley (Verpakken) Horecagebieden Lisa, d.v. mw. H.W.J. de Munnik- de Vet (Verkoopbinnendienst Brabant) Jeanine M.M. d.v. R. van Dalen (Zuid-Holland) Rotterdam Felien, d.v. G. Bergman (Informati sering Export) Den Bosch Voor het diploma Milieurecht 1 voor niet-juristen: C.H.M.T. Diesveld (Brouwerij) Voor het diploma Capillaire Gaschromatografie: E. Simon- Van Boekei (Laboratorium) Voor het diploma Personeels management van BBH: L.J.M. van Linder (Kantine) Voor het diploma Mig-lassen (MAI), (MD2): J.A. van der Werf (Technische Dienst) Voor het diploma Hard Solderen (HA1): H.P. Kappen (Mechanische Werkplaats) Voor het diploma TIG-lassen (TA1): C.L.M. van Genuchten (OM.V.) Voor het diploma TIG-lassen (TD2): B.D.M. Cornelissen (OM.V.) Voor de cursus Arbo-zorg: H.J. van der Kruyssen (Beveiliging) Voor het diploma Notuleren: H.J. van der Kruyssen (Beveiliging) Voor het Rijksdiploma Onderbrand meester: E.H.A.M. van Geffen (Brandweer) Voor het diploma Afvalstoffen PBNA: J.L.A.M. van Berkom (Interne Dienst) Voor het diploma VAPRO mecha nisch operator-A: D.J. van Gelder, F.J. Werts, M.J.P. Smits, C.P.M. van Lieshout, H.H.F.M. van Hoek, G.H.F. Hendriks, D.A. Kuijer en A.G. Wagenaars (allen Verpakken) (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Zoeterwoude Mw. M.A.A. de Greef (Centrale Expeditie) Mw. M. Ibanez (Centrale Horeca Technische Dienst) Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de Directie van Heineken, collega's en vrienden bedanken voor de cadeaus en bloemen die wij mochten ontvan gen. Mijn afscheid op 8 september is een dag geworden om nooit te vergeten. De belangstelling tijdens de receptie was overweldigend. De afgelopen 26 jaar was een boeiende en enerverende tijd binnen de afdeling Horeca. Ik wens Heineken en haar medewerkers veel succes voor de toekomst. Theo Gruter Mede namens mijn vrouw wil ik de Directie van Heineken bedanken voor het zeer fraaie bloemstuk en het drankenpakket die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. F.M. de Visser en M.f. de Visser-Roos Mede namens mijn vrouw wil ik de Directie van Heineken hartelijk bedanken voor de prachtige plantenbak en het drankenpakket die wij, ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk, mochten ontvangen. Mede dank aan mevrouw S. van Kooten voor de ver zorging van dit alles. De heer en mevrouw Soenle Mede namens mijn vrouw wil ik de Directie van Heineken hartelijk danken voor het prachtige bloem stuk en het drankenpakket plus de envelop met inhoud, temgziend op de dag dat wij 50 jaren waren getrouwd. T.M. v.d. Hoek Mede namens mijn vrouw wil ik de Directie van Heineken bedanken voor het mooie bloem-

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 18