Bijeenkomst Heineken Partner Netwerk Studentenstrijd losgebarsten r a - De Heineken Studenten Steden Cup is een competitie tussen de verschillende studentensteden, bestaande uit maximaal 12 sportevenementen. De meest sportieve studentenstad komt in het bezit van deze felbegeerde Heineken Cup. Meer informatie en de maandelijkse tussenstand kan gelezen worden in het studentenblad Sum. v*vw I m y Ja, ik kom woensdag 23 november 1994 op de HPN-bijeenkomst. Mijn gegevens: Naam: Adres: Postcode en woonplaats: Telefoon: Ervaring in land: In de periode (jaar): De strijd om de Heineken Stu denten Steden Cup is gestart. De eerste tak van sport die aan bod kwam was hockey. De Nederlandse Studenten Kam pioenschappen Hockey werden 22 september verspeeld op de Amsterdamse Hockey Bandy Club. In een sterlc bezet toernooi won het team van Amsterdam in de dames-finale van Gronin gen met 1-0. Bij de heren ein digde de wedstrijd Utrecht - Lei den in 2-0. Het tweede evenement in het kader van de Heineken Studen ten Steden Cup, de Delft Re gatta, heeft 1 oktober plaatsge had op de Delftse Schie. Tijdens de spannende finale van deze roeiwedstrijd voor universi- teits-achten, wonnen de heren van de Universiteit van Amster dam. Bij de dames won RU Utrecht. Vrijdag 14 oktober tenslotte, is het Nederlandse Studenten Golfkampioenschap 1994 ge houden op Golfclub Broekpol der in Vlaardingen. Als win naars werden gehuldigd: Mare van Haagen (Amsterdam) en Mariëlle Vriend (Nijmegen). Per gewonnen sportevenement worden punten toegekend. Na drie toernooien leidt de studen tenstad Amsterdam. 'Medical Services Heineken. Organisatie, taken en erva ringsgegevens.' Dat is het thema van de bijeenkomst op 23 november van het Heineken Partner Netwerk in Zoeterwou- de. Iedere partner van een Hei- neken-werknemer met buiten landervaring is daarbij welkom. Maar ook partners die binnen kort voor het eerst worden uit gezonden kunnen de bijeen komst bezoeken. Het programma start om 10.00 uur in de Van Zwietenzaal van Ontvangstgebouw De Hooiberg in Zoeterwoude. Daar zal dr. H. Rijckborst, sinds 1 oktober corporate medical adviser bij Human Resources in Amster dam, een lezing houden over eer dergenoemd thema. Na het stel len en beantwoorden van moge lijke vragen over dit onderwerp staat er een buffet klaar. De bij eenkomst wordt afgesloten met een rondleiding door de brou werij en een drankje in De Hooi berg. Wie zich wil opgeven voor deze bijeenkomst, kan dat doen met de bij dit bericht afgedrukte aanmeldingsstrook. Stuur de ingevulde bon naar Karineke Sombroek, Heineken Partner Netwerk, Personeelsdienst Internationaal, kamer 2.471. Postbus 530, 2380 BD in Zoe terwoude. Via de fax is Karine ke bereikbaar onder nummer 071-456708. Haar telefoon nummer is 456072.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 14