Koken met Amstel Bockbier Amstel 1870-promotie met ansichten omstel I 5TE"= VOL GENS De nieuwe oogst van Amstel Bockbier gaat dit jaar vergezeld van een boekje dat geheel is gewijd aan koken met dit tradi tionele bockbier. Het boekje, dat luistert naar de naam '10 Traditionele Bockbier Recep ten', wordt gratis verstrekt bij een sixpack Amstel Bockbier. Het extra zware, robijnrode Amstel Bockbier is een bokbier met een volle, zoete smaak, die bij het proeven uitmondt in een verzameling fijne, bittere aro ma's. Heerlijk om te drinken, maar ook een verrijking voor de keuken. Want het is een feit dat Amstel Bockbier vlees malser maakt en dat deeg bijvoorbeeld beter rijst door de fijne kool- zuurbelletjes. Vandaar dat Amstel dit Bock bierseizoen met een speciaal receptenboekje op de markt komt. Een boekje dat het moge lijk maakt Amstel Bockbier te koppelen aan 'paté met prui mencompote', 'kaassoep met kruidencröutons', 'herfstsalade met bockbierdressing', 'lams bout in bockbiermarinade', 'konijn in bockbier met abriko zen', mosselen in een knapperig deegjasje en andere heerlijkhe den. En dat alles traditioneel lekker met de nieuwe oogst Amstel Bockbier. Amstel Bockbier is ook uitstekend te verwerken in diverse gerechten ruim mogelijk gevoerd. Consu menten komen er zo op veel verschillende momenten en -manieren mee in aanraking. Amstel 18 70 heeft in september een promotie-actie gehouden met gratis ansichtkaarten. In diverse openbare gelegenheden, zoals cafés en bioscopen, kon den drie verschillende 1870- kaarten worden meegenomen. Ze stonden in bakjes van een Amsterdams bedrijf, dat adver teerders de mogelijkheid biedt voor deze vorm van landelijke promotie. De bakjes met gratis kaarten staan verspreid over het hele land op drukbezochte locaties. De afbeeldingen op de drie 1870-ansichten zijn 'Tandrad', 'Stoommachine' en 'De Pers', die behoren tot de huidige Amstel 1870-campagne in de media. Zoeterwoude Als u binnen kort een Amstel 1870-kaartje krijgt toegestuurd van een goede bekende, wees dan niet verbaasd. De campagne 'Voor de lcraanige mensch' wordt zo

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 9