Heineken Tarwebok in speciale fles De Nederlandse slijters hebben hun klanten in het bokbierseizoen iets bijzonders te bieden: Heineken Tarwebok 'oogst 1994' in een speciaal ontworpen 75 cl fles. "Genieten van de beste oogst. Gebotteld in de mooiste fles", is op de fles te lezen. Deze opvallende fles, met opdruk in plaats van een papie ren etikettering, is alleen ver krijgbaar bij de slijter. Hij zal er het bijbehorende wikkelpapier omheen draaien. Heineken Tar webok wordt gebrouwen in de roodkoperen ketels van onze Bossche brouwerij. Door de combinatie van de beste zomer- gersten en zorgvuldig geselec teerde tarwe is Heineken Tar webok een verfrissend bokbier. Het werd in 1992 gentroduceerd en was meteen zo populair dat het het bokbierseizoen, dat start op 1 oktober, met een paar maanden wist te verlengen. Ook in 1993 groeide de bok- biermarkt. Dat jaar met maar liefst 24%. In belangrijke mate kwam dat door toedoen van Heineken Tarwebok. Het slij terskanaal heeft een groot deel van die groei voor zijn rekening genomen. Samen genieten De kleurige tinten van de herfst, de markante bokkekop en de aangenaam pittige smaak van Heineken Tarwebok, waren de inspiratiebronnen voor onze ontwerpers. Het seizoensbier wordt afgevuld in een bruine variant van de in Frankrijk ver kochte groene Heineken 75cl- fles. Uit deze bijzondere fles schenk je ongeveer drie glazen vol. Zo kun je samen met goe de vrienden genieten van dit succesvolle en sfeervolle sei zoenbier. Bovendien is deze ver pakking uitstekend geschikt om cadeau te geven. De slijter verkoopt natuurlijk ook Heine ken Tarwebok in de bekende 30cl fles. Heineken Tarwebok: Genieten van de beste oogst uit de mooiste fles. Zorgvuldig verzegeld past deze 75cl fles uitstekend bij een prachtige herfstavond met goede vrienden

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 8