Halfjaarcijfers Interview P. van Dongen Torman, nieuwe directeur De Ridder Heldere Beken-project Natuurmonumenten gesteund door Heineken Receptenboekje Amstel Bockbier; Actie Amstel 1870 met ansichtkaarten Heineken lokaal gebrouwen in Vietnam Heineken Night of the Proms: artiesten bekend F.H. Schermers nieuwe directeur HTS; H.F.M. Coebergh gaat met pensioen; R. Overgaauw opnieuw directeur Vrumona Amstel en sponsoring Europees voetbal; Gratis voetbal Toto voor medewerkers Informatiebeveiliging op de werkplek: waarom en hoe Uitgever: Heineken Nederlands Beheer B.V. Hoofdredactie: Peter Everts tel: (071-) 456034 Redactie: Marguerite de Ruijter- Feenstra Yvonne van Stek-Sanders tel: (071-) 457234/456288 Redactie-assistentie: Esther Boot tel: (071-) 456751 Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude Redactiecommissie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) mw. M.C. Bruijn dr. J.A. Dop mw. mr. R.A. den Dubbelden drs. F.B. Martens Correspondenten: A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.J. van der Linden ('s-Her togen bosch H. Meyer (Bunnik) G.W. Westenberg (Rijssen) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst In- en Externe Betrekkingen in Zoeterwoude, telefoon: (071-) 456034. Bij de voorpagina: Heineken steunt via een actie op de winkelvloer he t project 'Heldere Beken' van Natuurmonumenten. De illustratie op de voorpagina van dit nummer is een van de natuurschilderingen die zijn afgedrukt op de speciale actie-glazen. Lees hierover meer op pagina 6 en 7. Heineken Tarwebok bij slijter ook in 75 cl fles 8 Heineken Studenten Steden Cup 13 Italiaanse wielrenners bezoeken Bossche collega's 14 H.W.T.C. Alweerweg; Verslag Sisi Beach Mania Uitmarkt 1994; Heineken bij oogstfeesten in Raalte 20 Een nieuw vaatje aangeslagen: Tromer in Amsterdam 21 Kroniek 22 Afscheid en jubileum 24 Presentatie produkten Gatorade; Tarwebok voor VS 25 Vervolg Kroniek 26 Verslag Amstel 24-uurs zeilrace 27 Welke wijn past bij welk gerecht?; K. Vuursteen 28 opende evenement Proeverij in de Meierij te Den Bosch Idee Jan Boskma beloond; Bevrijding Arnhem herdacht; Vordering uitbreiding Brand; Moeder en zoon Bakker winnen Heineken Ouders/Kinderen golftoernooi; Parkpop Den Haag en Jazz Blues Rotterdam

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 2