Dankbetuigingen (vervolg Kroniek van pagina 23) China De heer C.P. Westra is per 6 augus tus 1994 teruggekeerd uit China, waar hij uitgezonden was als Brewe ry Manager bij Tee Yih Jia (Fujian) Brewery Co. Ltd. in Fuzhou. Hij heeft per 15 augustus in Zoeterwou- de een nieuwe functie aanvaard als chef Verpakken. Rwanda De heer WJ. Viertelhauzen wordt per 1 oktober 1994 uitgezonden naar Rwanda, waar hij de functie zal uitoefenen van chef Service Technique bij Bralirwa S.A.R.L. te Kigali. Tevens wordt de heer N.W.L. Brugman per 1 oktober 1994 uitgezonden naar Rwanda, waar hij de functie van chef Service Technique zal uitoefenen bij Bralirwa S.A.R.L. te Gisenyi. Spanje De heer E.A.A. Botterman is per 1 september 1994 benoemd tot Finan cial Director S.A. El Aguila te Madrid, Spanje. Voor deze benoe ming bekleedde de heer Botterman de functie van Administrateur Délé- gué Bralirwa S.A. te Kigali, Rwanda. De heer J.P. Boom wordt per 1 okto ber 1994 uitgezonden naar Spanje, waar hij de functie zal bekleden van Project Manager bij S.A. El Aguila te Madrid. Thailand De heer D. van Bemmel is per 1 september 1994 uitgezonden naar Thailand, waar hij de functie zal bekleden van Training Manager bij Thai Asia Pacific Brewery Ltd. in Bangkok. De heer H.A. Both is per 19 augus tus 1994 uitgezonden naar Thai land, waar hij de funcie zal bekle den van HTS Installation Engineer bij Thai Asia Pacific Brewery Ltd. in Bangkok. De heer A.W. Lowther is per 1 sep tember 1994 uitgezonden naar Thai land, waar hij de functie zal bekle den van Brewery Manager bij Thai Asia Pacific Brewery Ltd. in Bang kok. De heer Lowther was hiervoor uitgezonden bij Murphy Brewery Ireland Ltd. in Cork, Ierland in de functie van Brewery Manager. De heer P. van Weezel is per 1 sep tember 1994 uitgezonden naar Thai land, waar hij de functie zal bekle den van Chief Engineer bij Thai Asia Pacific Brewery Ltd. in Bang kok. Zwitserland De heer D.J. Jordaan is per 26 sep tember 1994 voor een periode van ongeveer drie maanden gedeta cheerd naar Zwitserland, waar hij als Management Trainee werkzaam zal zijn bij Calanda Haldengut AG te Winterthur. Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het mooie bloem stuk, het drankenpakket en de enve lop ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk. C. de Roos Hierbij wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de fijne afscheidsre ceptie die ik heb gehad. De ont vangst, de lunch, de speech...het was allemaal fantastisch. We heb ben er ontzettend van genoten! Wil en Dien Spierings Hierbij willen we graag de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk op 26 augustus. Riet en Ben Roelofs Hierbij bedanken wij de directie van Heineken Zoeterwoude voor het drankenpakket en het mooie bloem stuk, dat wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk hebben ont vangen. Ook mevrouw Wohlge muth willen wij bedanken voor haar goede zorgen. Rien en Joop van Zetten Mede namens mijn vrouw wil ik Heineken bedanken voor het bloemstuk en het drankenpakket, die wij mochten ontvangen ter gele genheid van ons 40-jarig huwelijk. C.J. Westerheijden Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen bedanken die van mijn afscheidsreceptie, hetzij door aan wezigheid, bloemen, cadeaus, brie ven of faxen, een onvergetelijke middag heeft gemaakt. Ook een woord van dank voor de wijze, dat ik thuis werd opgehaald. Ik was er heel stil van. Nogmaals hartelijk dank. Karei en Corrie van Dalen Wat een geweldig afscheidsfeest was het op 16 juni. Dank voor alle mooie cadeaus en bloemen. Mijn grootste geschenk was toch de talrij ke aanwezigheid van mijn collega's en relaties. Het was overweldigend. Mede namens Hanny en de kinde ren dank ik iedereen, die aan dit onvergetelijke afscheid heeft meegewerkt. fan Teeuwen Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, de directie van Heineken hartelijk danken voor het mooie bloemstuk en het dranken pakket die we op 29 juli ontvingen voor onze 40-jarige huwelijksdag. Een speciale dank aan mevrouw Van Kooten die deze alles zo fijn heeft geregeld. We zijn zeer vereerd dat er op deze dag aan ons gedacht is. Nogmaals heel veel dank. Jaap en Mien Frelink Hierbij danken wij Heineken voor het mooie bloemstuk en het dran kenpakket, die wij mochten ontvan gen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Bep en Leo van Grunderbeek Met dank aan de directie en mevrouw Van Kooten voor de mooie bloemen en het drankenpak- ket ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Fam. De Man

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 26