25 jaar H. Ketting Afscheid Th.E.M. Gruter Den Bosch Met een gezel lige receptie werd 1 september in de Cambrinuskelder te Den Bosch afscheid ge-nomen van de heer A.A.J. Spierings. André Spierings en zijn vrouw Elly werden daarbij toegesproken door de heer Tromer. Deze sprak over de bijna 35 dienst jaren van André Spierings. André maakte na een aantal jaren 'winkelverkoop' de over stap naar de drankenhandel- en horecaverkooporgamsatie, waar hij verschillende functies be kleedde. De laatste jaren was hij Klarenbeek "Een man die heel dicht bij zijn klanten staat. Een collega die problemen in de markt direct doorgeeft aan de bedrijfsleiding. Een voor beeld voor iedereen." Zo prees bedrijfsleider Rabelink de jubilaris H. Ketting vrijdag 16 september in De Nieuwe Zweep in Klarenbeek. Daar vierde deze chauffeur van dran kenhandel Cambrinus in Rijs- sen zijn 25-jarig dienstjubileum. Herman Ketting is door zijn werk bij veel afnemers kind aan huis. Dat gaat zelfs zo ver, dat bij De Nieuwe Zweep altijd een sorbet voor Herman klaar staat. Zo ook tijdens de receptie op 16 september. Spreker Willem van der Heiden noemde naast die sorbet nog enkele 'inside' anec dotes rond de jubilaris op. Ook Dick Hageman en Jan Roe- lofson namen het woord. Deze laatste overhandigde Herman het cadeau: een envelop met inhoud. Een collega van Her man had nog een verrassing in petto: hij overhandigde een koffer vol balpennen, de verza- melhobby van de jubilaris. Alkmaar Vele relaties waren 8 september naar de afscheids receptie gekomen van Th.E.M. Gruter. Theo Gruter heeft gedu rende 14 jaar gewerkt als Ver koopleider binnen het Horeca- gebied Noord-Holland in Alkmaar. Paul van Daalen, Phi lip de Ridder en oud-collega Jan Teeuwen spraken Theo Gruter tijdens zijn receptie toe. Zij typeerden hem als een man die altijd zeer goed is in het onder houden van goede relaties met de klanten. Een man met de juiste commerciële instelling. Kees Stet jr. zorgde voor een stukje humoristische Westfrie- se folklore. Daarna kwam Theo Gruter zelf aan het woord. Hij bedankte eenieder voor zijn of haar bijdrage, waarna de vele aanwezigen hem persoonlijk de hand schudden. verantwoordelijk voor de oplei ding van de nieuwe horeca- vertegenwoordigers. De heer Tromer karakteriseerde André Spierings als een perfecte colle ga voor wie niets te veel is. "Met André", aldus de heer Tromer "vertrekt een man die zijn medewerkers goed op de centen leerde letten." Na het dankwoord van André zelf wensten de vele nieuwe en oud-medewerkers uit de com merciële organisatie het echt paar Spierings persoonlijk veel geluk voor de toekomst.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 24